Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Smoke Balm

2016-11-08

thebalm

Praktiškai mano svajonių paletė!

Labai pavydžiu visoms rudų akių savininkėms, kurioms tinka tamsūs, rudi, šiltų tonų vokų šešėliai. Prie mano pilkšvai mėlynų, šaltesnio atspalvio, akių - tokios spalvos nelabai tinka. Na, bent jau nesijaučiu su jomis gerai, nemėgstu vaizdo veidrodyje. :)

Bėda tame, kad natūralių atspalvių paletėse, kurios sukurtos tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui sukurti (nekalbu apie visas ryškias, pilnas blizgučių ir t.t.) dažnai naudojamos žemės spalvos būna šiltų rudų tonų. Vaizdas nerealiai gražus pasižiūrėti, bet va man, kaip minėjau, nelabai tinka.

Žodžiu, Smoke Balm paletėje radau tą savo išsvajotąją spalvą, kurios visur dairydavausi, bet tip top kokios noriu nerasdavau. Kalbu apie vidurinius šešėlius, pavadinimu ‘Spark’. Lyg ir žemiškai rudus, lyg ir šaltesnius pilkus. Visiškai matinius. Kaip tik tokio atspalvio, kokį būčiau pati sau sukūrusi. :)

thebalm

Labai pamėgau naudoti ‘Flame’ šešėlius kaip pagrindą, o ‘Spark’ išsklaidyti voko raukšlėje, gilesniam žvilgsniui sukurti, šiek tiek paslėpti pakritusius vokus.

Tiesa, pastaruosius ‘Flame’ puikiai naudoju ir kaip iššviesintoją highlighter’į. Toks pats geras produktas, kaip ir mūsų numylėtasis Mary-Lou Manizer, tik kiek kitokio atspalvio. Norisi sakyti, kad ‘Flame’ yra šviesesnio tono, vėlgi - šaltesnis. Jei negaila sunaudoti ant skruostų (ar kitų veido vietų), kodėl ne? The Balm kosmetika naudojasi tikrai skalsiai.

thebalm

Vakariniam, padūmavusių akių makiažui sukurti, rasite dar vienus šešėlius, beveik juodus, švelniai žėrinčius ‘Blaze’. Jei pritruks idėjų kaip juos panaudoti, galite rinktis klasikinį smokey eye įvaizdį, vadovaudamosios instrukcija, kuri nurodyta ant pakuotės.

Tiesą sakant, Blaze man gana sunkiai sklaidėsi, kol neatsirinkau vieno iš turimų tinkamų šepetėlių. Todėl, jei savo kosmetinėje turite tik vieną makiažo šepetuką šešėliams sklaidyti, turėčiau jus nuliūdinti, kad NEBŪTINAI jis atliks savo darbą puikiai. Nors… gal jūs esate puiki meistrė, kuriai, nepaisant įrankių, labai padeda įgudusi ranka. :) Aš užtrukau gerą pusvalandį (vien su tamsesniais šešėliais), kol rezultatu likau patenkinta.

Kitą kartą tamsią spalvą naudojau jau tik akies kampučiams paryškinti, pakelti. Mažesnį plotą išsklaidyti buvo daug lengviau, jau žinojau, kad man reikia super minkšto, kiek tankesnio šepetėlio. Nebijokit, šviesesnės spalvos jokių problemų ar nepatogumų nesukelia, vokus padengti itin paprasta.

thebalm

Manau, kad tarpusavyje, visi šešėliai labai dera. Spalvos tiesiog topų topas, galima išgauti daugybę skirtingų makiažo variantų. Aš sakau - tai yra man sukurtas derinukas. :) O ir kaina, už tai, ką gauname mainais, mano nuomone yra tikrai protinga. Šie šešėliai jos verti.

thebalm

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus