Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Balm Jovi

2016-11-16

balmjovi

Ar aš su “the Balm” kosmetika dar jums neatsibodau? Nes pasakoti, rašyti apie ją, man visai nepabodo. Apskritai, tai labai smagu kalbėtis apie gerus dalykus!

Dabar jau viskam pradėsiu klijuoti etiketę “Kalėdoms”, praktiškai be priežasties, nes tai, ką tiktų dovanoti šventėms, nebūtinai taip jau žiemiška. Atėjo toks metas, kai negaliu negalvoti apie Kalėdines dovanas. Matau jas visur. Net nereikia ieškoti idėjų. Atrodo, mano draugėms ir tas patiktų, ir anas… :) Pasižiūrėjus į Balm Jovi paletės nuotrauką, iškart norėjosi pakomentuoti “Kokia puiki Kalėdinė dovana”.

Tai va, pagalvokit. :))

O dabar pereikim prie pačių produktų ir mano pastebėjimų.

balmjovi

Tikriausiai visoms bus pažįstamas nusivylimas, kai makiažo paletė sukomplektuota taip, jog nusiperki ją tik dėl kelių šešėlių, o kitų joje esančių produktų net nenaudoji, arba galvoji, kad naudosi, bet (liaudiškai tariant) neprilimpa.

Balm Jovi Rockstar, man asmeniškai, yra ta paletė, kurioje, iki pilnos laimės, trūksta tik kelių dalykėlių, tačiau nėra nieko nereikalingo. BEVEIK visos būtiniausios priemonės vienoje vietoje.

Kai nusiperku (arba gaunu dovanų) kokį nors naują kosmetikos produktą, stengiuosi jį naudoti kasdien, iki susiformuosiu apie jį aiškią nuomonę, turėsiu pastebėjimų. Nuspręsiu kas patinka, o kas ne. Visa man morališkai pabodusi kosmetika yra gražiai sudėta į didelę plastikinę dėžę, o priemonės naudojamos kasdien - į kosmetikos krepšelį prie veidrodžio, kad nereikėtų ilgai kuistis ir ieškoti, ko tiksliai norėjau. Kosmetinės turinys gana dažnai kinta. Jį keičiu, kai pasiilgstu kokio nors senesnio produkto, arba išbandytus naujus gaminius pakeičia dar naujesni, kurie stovėjo kamputyje ir laukė savo eilės.

Nuo tada, kai į krepšelį įsidėjau Balm Jovi Rockstar, mano kosmetinė pasidarė itin lengva, nes iš jos, į didžiąją dėžę pasiilsėti, išsikraustė ne tik vokų šešėliai, bet ir lūpdažiai, skaistalai, highlighter’is.

Jei paletėje dar, kažkokiu stebuklingu būdu, sutilptų bronzinė ir fiksuojanti pudros, aš rimtai galvočiau, kad čia geriausia, kas yra sukurta pasaulyje. (Nebent dar nežinau kitų kosmetikos gamintojų, kurie siūlytų kokybę ir platų pasirinkimą vienoje pakuotėje). Bet nevarykim Dievo į medį. :)

balmjovi

Šešėliai, kaip galima ir tikėtis, puikiai pigmentuoti, tokie… riebūs ir skalsūs. Net nežinau kaip kitaip išsireikšti. Aš vis dar mokausi sklaidyti tamsesnes spalvas. Pastebėjau, kad kaip ir su skysta pudra, geriau jau dėti kelis plonus sluoksnius, nei vieną storą, tada daug patogiau darbuotis. :) Dažniausiai maišau vieną šviesią blizgią spalvą, su matine tamsesne. Dieninis glowy įvaizdis, su Balm Jovi Rockstar yra man lengviausiai pasiekiamas. Bet ir pats reikalingiausias, mėgstamiausias, dažniausiai kuriamas.

Paletėje esantys skaistalai “Don’t you want me?” yra vieno iš mano mėgstamiausių atspalvių. Mąstau, kad gal net labiausiai man patinkantys skaistalai, kuriuos ŠIUO METU turiu. Išlieka nuo pat ryto iki vėlaus vakaro. Atrodo natūraliai. MEILĖ, ne kitaip.

Highlighter’į “Solid Gold luminizer” iš karto puoliau lyginti su “Mary-Lou Manizer”. Jei ir yra tarp jų kažkoks skirtumas, tai toks minimalus, kad niekas iš pirmo žvilgsnio net neatskirtų, pažadu.

Lūpdažis “Milly” yra beveik identiško atspalvio, kaip mano natūralios lūpos, todėl pasidažius, jos tiesiog tampa/atrodo lygesnės, putlesnės, bet nepasakyčiau, kad ryškesnės. Man patinka. Reikia paieškoti kaip atskiro produkto. Pirkčiau.

“Vanilly” spalva yra tokio intensyvumo, kokį noriu sukurti pati. Jei naudoju lengvai, tepdama kaip balzamą, atrodo labai natūraliai, lyg būčiau lūpas pasignaibius :)), bet jei dažausi su kontūru, teptuku, storesniu sluoksniu - rezultatas ryškus, kaip atrodo paletėje. Tik pastebėjau, jog abi spalvos neišlieka itin ilgai. Reikia pasidažyti bent kelis kartus dienoje.

Tai va tiek tų mano pastebėjimų. Jei norite įsigyti, geriausią kainą siūlo dijora.lt, topbeauty.lt keliais eurais brangiau. Gal ką praleidau, gal dar ką nors norėtumėt sužinoti?

Dabar, kai jau paletę aprašiau, atėjo metas su ja (trumpam) atsisveikinti, nes skubu išbandyti naujus gaminius, kurie laukia savo eilės. Ir žinokit liūdna. Galvoju, kad gal dar kurį laiką reikia ją pasilikti, vien jau dėl skaistalų verta. O jei kada išpuls toks metas, kai iš dekoratyvinės kosmetikos pasaulio, mano namuose nebus nieko naujo, tai tikrai grįšiu prie Balm Jovi, per daug prie jos pripratau.

Tiesa, atkreipkit dėmesį į visų produktų pavadinimus. Good job, the Balm. Kaip visada kelia šypseną. :)

balmjovi

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus