Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Body Boom kavos šveitiklis

2016-11-20

bodyboom

Iš pradžių dar galvojau, ar apie šį šveitiklį sukurti atskirą įrašą, ar tik pasidalinti nuomone Facebook paskyroje. Kai fotografavau, buvo taip tamsu, nuotrauka gavosi išsiliejusi. Neturėjau kantrybės… Kartais nekenčiu tų tamsių vakarų! :)

Šiek tiek pamąsčius supratau, kad turiu nemažai ką pasakyti, tai kodėl nepasidalinus nuomone, kur bet kas informaciją galės rasti vienoje vietoje.

Tokio tipo kavos šveitiklį norėjau įsigyti jau seniai. Jeigu konkrečiai, tai rinkausi tarp Scrub Love ir Body Blenz. Lietuvoje panašių šveitiklių nebuvau mačiusi, bent jau neužkliuvo už akių. :) Ir, garbės žodis, po kelių dienų, kai žiūrinėjau ką įsimesti į krepšelį beautybay.com, man parašė iš bodyboom_lietuva ir pasiūlė išmėginti vieną iš jų produktų. Anksčiau nebuvau apie juos nieko girdėjusi (ir nenuostabu, nes Lietuvoje jie visai neseniai startavo). Labai apsidžiaugiau.

Iškart nubėgau pasidairyti jų internetinėje svetainėje. Atkreipkit dėmesį į dažniausiai užduodamų klausimų skyrelį. Skaičiau ir šypsojaus. Viskas taip šauniai sugalvota, šmaikščiai aprašyta.

Manęs nepapirko pasakymas, kad šveitiklis nugali celiulitą :), tačiau ingredientai, tokie kaip - kava, rudasis cukrus, migdolų ir argano aliejai, vitaminas E, mane tikrai žavėjo. Galutinai pakerėjo labai mielos mergaitiškos pakuotės.

Išsirinkau originalų kavos šveitiklį, nors dar buvo braškinis ir kokosinis.

Tikiuosi, kad Lietuvoje asortimentas dar plėsis, nes Lenkijoje galima surasti dar ir mango, bananų, greipfruitų, mėtos aromato Body Boom kūno šveitiklių. Taip pat, jei gerai supratau, ir kūno sviesto, losjono, kosmetinio molio… Jeigu kartais smalsu, iškart įdedu nuorodą pasižvalgyti. Spauskite čia.

Maniškis šveitiklis kvepia kava ir… Na, turi lyg ir kokių šokoladinių triufelių prieskonį, sunku apibūdinti. Nusišveitus kūną, kvapas dar labai ilgai išlieka ant odos, tik šiek tiek pakitęs, tada saldainiukų jau nebeužuodžiu, grynai kava. :) Dėl to labai norėčiau pamėginti ir kokosinį šveitiklį, turėtų būti pasaka.

Produktas, sakyčiau, aštrokas. Man atstoja ir gerą masažą, kurį galiu atlikti pati sau. :) Jei oda jautresnė, mėgstat šveitiklius su smulkiais švelniais grūdeliais, nesu tikra, ar jums patiktų Body Boom. Veidui jo naudoti kolkas nedrįstu. Gal tiesiog reikėtų įmasažuoti šveitiklį labai švelniai, nespaudžiant. Mačiau, jog kitos merginos tai daro, o jų atsiliepimai puikūs.

Vonia po panaudojimo atrodo siaubingai :)), tačiau viskas lengvai nusiplauna, nelieka jokių riebių apnašų ant plytelių ir t.t.. Kūnas jaučiasi maloniai, oda nebūna blizgi ir riebi, kaip po kai kurių šveitiklių, bet jaučiasi patogiai. Kurį laiką nesinori teptis papildomais losjonais, ar kremais.

Aš šveitiklį naudojau jau ne vieną kartą, o produkto dar pilnas maišelis. Todėl tikiu, jog užteks ilgam. Pakuotė neperšlampa, sandariai užsispaudžia.

Ir TAIP TAIP, turiu paminėti, kad tai būtų puiki Kalėdinė dovana. Sakau, nes gavusi pati, tikrai labai apsidžiaugčiau.

Jei klausit ar pirksiu kitą pakuotę… nuoširdžiai nežinau. Ir tik todėl, kad norėčiau išmėginti tuos šveitiklius iš beautybay.com, kuriuos minėjau įrašo viršuje. Būtų smalsu visus palyginti, pažiūrėti, ar apskritai yra koks nors pastebimas skirtumas. Tada galėčiau papasakoti ir jums. :)

Jei ką nors pamiršau paminėti, klauskit.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus