Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kelios Max Factor naujienos

2016-11-24

maxfactor

Kažkada Max Factor buvo mano mylima kosmetika. Mėgau naudoti kreminę pudrą, blakstienų tušus… Laikui bėgant, juos iš mano kosmetinės išstūmė kitų kompanijų gaminiai. Manau, kad dėl reklamos įtakos. Nuolat girdžiu apie visokius Maybelline, Loreal ir t.t., prie kurių parduotuvėse ir tiesiu rankas, o Max Factor pasilieka kažkur užnugaryje.

Neseniai gavau išmėginti kelis naujesnius Max Factor gaminius. Blakstienų tušą False Lash Epic ir akių kontūro apvadą Masterpiece High Precision Liquid Eyeline. Iš pradžių labai apsidžiaugiau. Pabandžius, šiek tiek nusivyliau.

Blakstienų tušo šepetėlis silikoninis, labai įdomios formos, skirtingo ilgio šereliais, su tokiu… tarsi burbuliuku ant pačio galo. :) Iš karto supratau, kad čia nėra vienas iš tų tušų, kuriuos labai lengva naudoti. Jaučiau, kad reikės kažkaip susidraugauti, IŠMOKTI juo naudotis. Iš pradžių neskubėjau tušo nuteisti, nes nepavykus gražiai pasidažyti blakstienų dėl produkto klampumo, nusprendžiau palikti jį apždžiūti. Juk žinot, kad tušai dažnai būna niekam tikę, kai vos pradarom, o po kelių savaičių tampa nuostabiai sukalbami. :) Gaila, bet taip ir nepavyko jo perprasti. Blakstienos limpa, man jų nepavyksta gražiai iššukuoti nei su viena šepetėlio puse. Pats tušas gana ilgai džiūsta, todėl galima lengvai susigadinti akių makiažą. Galbūt (?) galima atrasti dažymosi techniką su kuria šis tušas ant blakstienų sužibėtų iš gerosios pusės, bet… Kai rinkoje yra tiek nuostabių tušų, kurie yra tiesiog PUIKŪS, nerekomenduočiau savo draugėms bandyti pastarojo. Kam tas vargas? Siūlyčiau imti patikimą, patikrintą variantą.

O štai akių apvadas mane nustebino visai maloniai. Aš esu plonų plunksnelių mėgėja, pieštukinių (ar flomasterinių, nežinau kaip pavadinti) skystų pravedimų per daug niekad nemėgau. Kiek teko susidurti, man jie lyg ir išdžiūdavo, po kelių panaudojimų, tekdavo visaip kratyti, spausti apvado pakuotę, kad tik pavyktų kontūrą nubrėžti ryškiai. Tai va, su Max Factor Masterpiece tokių problemų nėra. Jis tikrai labai skalsus. Paprasta naudoti.

Kaip suprantu, platesniu krašteliu galima brėžti storesnę liniją, o pakreipus kita puse, turėtų pavykti ir taip vadinamas katės akytės efektas, su plona užsirietusia uodegėle. Mano patirtis kiek kitokia. Pagrindinį akies apvadą paryškinti pavyksta labai gražiai, be didelių pastangų gaunu tolygią liniją. O štai ta uodegėlė gale man vis gaunas per stora ir šiek tiek pasiliejusi. Niekaip nepavyksta išgauti tokio rezultato, kokį galiu pasidaryti su plona plunksnyte. Manau, kad čia gali būti mano patirties trūkumas, nes mačiau (youtube) Chanelette kanale, kad jai tą padaryti pavyksta tikrai gražiai. :)

Ir nors turiu tamsiai mėlynos spalvos pravedimą, kad jis mėlynas matau tik žiūrėdama į save veidrodyje iš arti. Iš toliau jis atrodo beveik juodas, gražiai paryškina mano natūraliai mėlynas akis. Tikrai ilgai išlieka, neskeldėja, normaliai nusivalo miceliniu vandeniu ir prausikliu.

Pati jo antrą kartą nepirkčiau (kaip jau minėjau, mėgstu kitokio tipo produktus apvadui), tačiau su džiaugsmu rekomenduoju merginoms, kurios mėgsta skystą kontūrą/flomasterį. Galit būti tikros, kad bus takus, galiukas neuždžius.

maxfactor

maxfactor

maxfactor

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus