Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Spindinti pudra Artistry 3D

2016-11-27

artistry

Sveikos, moterys ir merginos! :)

Šiandien noriu pasidalinti savo nuomone ir įspūdžiais, naudojant spindesio suteikiančią Artistry 3D pudrą veidui. Spalva - shimmering nudes.

Savo the Balm kosmetikos maniją atidėjau vėlesniam, o kasdieniam naudojimui išsitraukiau visus turimus Artistry produktus.

Man smagu vienu metu naudoti kuo daugiau tos pačios firmos produktų. Ir nors mano vokų šešėliams :) visiškai nesvarbu kokius skaistalus aš naudosiu skruostams, man mintyse kažkaip viskas labiau dera… Jau buvau pamiršusi kaip šauniai sklaidosi Artistry šešėliai, be proto lengva jais pasidažyti, spalvų ryškumas irgi super! Šiuo metu turiu pamėginti dar kelis šios firmos gaminius, todėl vis labiau nekantrauju. Kartelė iškelta gana aukštai.

Spindinti 3D pudra, gal labiau jos efektas, man iš karto priminė Guerlain MÉTÉORITES pudros perlus. Ji tikrai suteikia veidui sveiko spindesio. Užsitepi ir atrodai lyg ir gaiviau, šviežiau. Dalykas tas, kad Guerlain spindinčios dalelės yra tokios smulkios, kad vargu ar pavienes jas labai pastebėsi, o štai Artistry turi stambesnius atskirus blizgučius (glitter), kurių iš tolesnio atstumo nesimato, o kai geras apšvietimas, priėjus arčiau veidrodžio, atrodai beveik juose išsimaudžiusi. :)

Manęs tie atskiri blizgučiai visai neerzina. Netgi patinka. Ypač žiemos švenčių laikotarpiu. BET aš tikrai žinau, jog yra nemaža grupė moterų, kurios tų blizgučių nemėgsta. Todėl atkreipkit į tai dėmesį.

Prie pudros pridėta kempinėlė, bet man labiau patinka naudotis švelnučiu makiažo šepetėliu. Dėžutę šiai pudrai reikia pirkti atskirai. Ką ir rekomenduoju padaryti, vien jau patogumo dėlei. Ir užsidaro patogiai, ir veidrodėliu galima pasinaudoti. Vėliau galėsite įsigyti tik pudros papildymą, už dėžutę nebereikės mokėti. Ekonomiškas variantas.

Manau, kad visas pudros spalvas reikėtų maišyti tarpusavyje. Bandžiau atskirai, tačiau labai didelio spalvinio skirtumo nepastebėjau, tie patys blizgučiai. Didesnis, lyg ir tolygesnis, efektas gaunasi, kai naudoju visas 6 spalvas kartu.

Apart Guerlain meteoritų, šios priemonės negalėčiau palyginti su jokia kita, mano prieš tai naudota. Sakyčiau, kad tai daugiau net dieninis švelnus variantas moterims, kurios mėgsta highlighter’iuose atskirus blizgučius.

Veido modeliavimui siūlyčiau rinktis tokias priemones kaip Mary-Lou Manizer, arba Sleek kontūravimo paletes… Artistry 3D, mano asmenine nuomone, yra spindesio suteikiantis produktas bendram vaizdui pagyvinti, veido spalvai pažadinti.

Aš jį vertinu tikrai gerai. Ir nors naudoju jau kelias savaites, produktas atrodo kaip šviežias, nemėgintas. Manau, kad užteks labai ilgam laikui.

artistry

Gražiosios, bet tepliosios pakuotės… :)

artistry

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus