Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Veido valymo ABC

2016-12-05

veidovalymasnamuose

Žinot, įprastai aš niekada jums nerekomenduočiau to, ko nedarau pati. Į tą sąrašėlį įeitų ir veido valymas namuose. Nemėgstu per daug eksperimentuoti su savo oda. Jei kalbam apie kokią nors rimtesnę veido procedūrą, nei paprastas veido šveitimas, ar kaukė, geriau jau save patikiu profesionalams. Atrodo, jie geriau žino ką naudoti, kaip elgtis su skirtingų tipų oda, parenka tai, kas tinkamiausia man asmeniškai, o aš pati čia esu… tarsi balta varna. :) Žinau tiek, kiek naudojimą aprašo etiketės.

BET! Kompanija Faberlic taip paprastai viską pateikia nuo A iki C, kad surizikavau. Pamaniau, kas blogiausia gali atsitikti? Nebent nebūti jokio efekto. Juk priemonės skirtos naudoti kaip tik veido valymui, o ir mano oda nėra pati jautriausia.

Tiksliai dabar jau nepamenu, nes visus produktus turiu gana seniai, tačiau, jeigu neklystu, visas rinkinys nekainuoja nė 20 eurų, gal kokius 16-17(?). Jis skirtas daugkartiniam naudojimui, todėl turėtų užtekti… Na, net nežinau, gal bent pusei metų? Aišku, priklauso nuo odos, kaip dažnai nuspręstumėte tokią procedūrą sau atlikti.

Žingsnis A yra cheminis veido pilingas, gelis. Jį lengvu sluoksniu reikia užtepti ant švarios odos ir palaikyti apie dešimt minučių. Jaučiamas lengvas dilgčiojimas. Jei darėtės cheminį veido valymą pas kosmetologę, tai jausmas lygiai toks pats. Tik nuo odos jautrumo priklauso kiek jis stiprus.

Žingsnis B, tai veido šveitiklis su šveičiančiomis mikro dalelėmis. ŠITĄ DALYKĄ AŠ ĮSIMYLĖJAU. Jau seniai ieškojau tokio veido šveitiklio, kuris būtų panašus į mano pamėgtą iš Dior. Niekur neradau pigesnio varianto. Visi šveitikliai man būdavo tai per stambūs, per daug aštrūs… Tai per švelnūs. O pastarasis iš Faberlic yra būtent toks, koks man patinka. Aštrios dalelės visiškai smulkutės, nušveičia odą idealiai, labai malonu veidą masažuoti. O reikėtų tai daryti kruopščiai, kantriai, bent kelias minutes.

Paskutinis žingsnis C yra raminantis odą veido kremas. Po odos šveitimo, jei tik pastebėsite kokį iškilusį inkštiriuką, jį švariomis rankomis išspauskite, o paskutinis veiksmas bus pasitepti kremuku. Po to leiskite odai pailsėti ir atsigauti per naktį.

Pirmaisiais kartais rekomenduojama tokią procedūrą darytis kas savaitę. Vėliau, pagal pageidavimą, odos būklę. Aš tris kartus dariausi kiekvieną sekmadienį, vėliau - kai praėjo beveik mėnesis.

Stebuklas nenutiko, mano oda vis dar netobula. Visos poros stebuklingai netapo švarios ir neužkemšamos. :) Bet tokių stebuklų, su cheminiu valymu, man nepadarė ir kosmetologė. O jausmas, pats efektas, grynai kaip po procedūros salone. Po pirmojo valymo atsikėliau su VAU kokia spindinčia, daug švaresne, sveikai atrodančia, švelnute veido oda. Antras ir trečias kartas buvo beveik nepastebimi savo pokyčiais išvaizdos prasme, bet jausmas tikrai malonus.

Kai padariau mėnesio pertrauką, efektas vėl buvo ryškesnis. Merginos, vien jau makiažas daug gražiau atrodo ant atsigavusios odos, daug lengviau padengti pudras, maskuoklius ir t.t..

Negaliu patikėti, kad tokie pigūs produktai davė tokius gerus rezultatus. Visiškai manęs nenuvylė. Jei reikėtų išvardinti minusus, net nežinočiau prie ko prikibti. Nebent turėčiau analogišką kitos firmos veido valymo sistemą, tada gal galėčiau jas palyginti.

Aš tikrai užsisakysiu šį rinkinį dar kartą. Atskirai visi produktai neparduodami, vieną galimą užsisakyti tik raminantį odą kremą. Tačiau jis man paliko mažiausią įspūdį, nes yra tiesiog paprastas/įprastas veido kremas. Manau, kad kaip tik jį ir būtų galima pakeisti kokiu nors kitu kremu, nei nepastebėtume skirtumo.

Tik nesidarykite tokios procedūros, jei ant veido turite kokių nors žaizdelių, ar pūlinukų!

Tikriausiai, reikėtų atkreipti dėmesį į sudėtį. Vis tik negalima tikėtis, kažko SUPER DUPER už tokią kainą. Bet ir sudėčių žinovė aš nesu. Tenkinuos tuo, kas panaudojus, atrodo, patinka mano odai. Ką man gali leisti biudžetas.

Jei neturit, nežinot kur surasti Faberlic konsultantą, man atrodo, kad jų internetiniame puslapyje galėtumėte gauti kontaktus, arba užeikit į vieną iš jų ofisiukų. Esu mačius vieną Kauno centre, neabejoju, kad ir kituose miestuose jų yra atsidarę. Ten net galima nusipirkti produktų vietoje.

veidovalymasnamuose

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus