Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Šventinis makiažas su Artistry Hi-Tech Metallics

2016-12-06

sventinismakiazas

Pamenat, kiek anksčiau jau dalinausi įspūdžiais apie vieną Hi-Tech Metallics kolekcijos gaminį - spindinčią 3D veido pudrą? Šiandien noriu papasakoti apie dar kelis produktus, kurie padės susikurti šventinį, labai blizgų vakarėlio įvaizdį.

O štai visus limituotos kolekcijos produktus galite surasti va čia.

Man teko malonumas pasižaisti su Luxe Metallic skystų akių šešėlių trio, bei Artistry Signature Color ilgalaikiu skystu akių pieštuku (tokiu tamsiu, su violetiniais blizgučiais :)).

sventinismakiazas

Mano įsitikinimu, šios priemonės labiau tinka vakarėlio metui, šventinei dienai. Kasdien, pavyzdžiui į darbą, tikriausiai nederėtų jų naudoti. :) Nebent esate tikra makiažo meistrė/entuziastė, kuri moka pasidažyti gana greitai, tiksliai, skoningai, kad viskas atrodytų neperkrauta ir subtilu. Jei kasdien esate įpratusi pasidažyti blakstienas tušu ir lūpas perbraukti skaidriu blizgiu, su šiom priemonėm iš ryto geriau nerizikuokite. Skirkite tam savo laisvą popietę. Kelis kartus pasitreniruokite prie gero apšvietimo.

Kodėl apskritai turėtumėte namuose turėti šias makiažo priemones, jei jau patariu naudoti tik vakarėlių metu? O todėl, kad nepaisant šių, šiek tiek pakvaišusių, spalvų ir visų blizgučių, susidariau įspūdį, jog jas tikrai kažkas norėjo pritaikyti neprofesionalių naudojimui. Iš pradžių labai nustebau, kad skysti vokų šešėliai taip ilgai džiūna. Pamėginau užtepti ant rankos nemažą sluoksnį (jau kaip kabinau, tai kabinau), po geros minutės perbraukiau pirštu, o visi blizgučiai dar judėjo iš vietos, produktas buvo drėgnas. Iki šiol VISI mano naudoti skysti šešėliai labai greitai užsifiksuodavo vienoje vietoje. Pagalvojau, jog su Artistry buuuus bėdoooos… Tačiau supratau klydusi.

Išties, šešėliai tokios formulės, kad juos galima ilgai sklaidyti iki norimo vaizdo ir jie nepradeda džiūdami kaip nors gumuliuotis. Jei tepsite storu sluoksniu, procesas bus daug ilgesnis. Pats geriausias variantas, kuris man patinka, yra tepti šešėlius plonu sluoksniu, padengti visą voką, kruopščiai išsklaidyti juos kraštuose. Minutėlę palaukti, kol visiškai išdžius ir, jei noriu tiesiog blizgaus švelnaus įvaizdžio, taip viską ir palikti. O jei užsigeidžiau, kad matytųsi tikroji spalva (tokia, kaip pačioje tūbelėje), tuo pačiu principu užtepu antrą sluoksnį.

PLATINUM atspalvis tiktų, jei ne visoms, tai daugeliui moterų. AMETHYST, mano subjektyvia nuomone, labiau šviesiaakėms (pilkoms!), o štai žaliasis EMERALD atspalvis būtų puikus variantas rudaakėms, man prie mėlynų akių nelabai gražiai atrodė, o kai įsidėjau rudus lęšius - VAU! Spalvų maišyti net nebandžiau, nes man čia per aukšta matematika.

Šiaip jau, visi trys šešėliai parduodami rinkinyje, manau, kad būtų daug patogiau, jei parsiduotų atskirai. Bet oh well…

Dar labai geras dalykėlis tas, kad šešėliai stebėtinai ilgai nesubėga į voko raukšleles. Man išlaikė apie 6-7 valandas, o vėliau šiek tiek subėgo į voko raukšlę, bet palyginus nestipriai. Akys neatrodė siaubingai. Kas nors būtų pastebėjęs tik iš arti, jei specialiai kreiptų dėmesį. Tiesa, aš naudojau kreminį šešėlių pagrindą.

Vos nepamiršau paminėti, kad ir jums kaip ir man, tikriausiai prireiks atskirų makiažo šepetėlių. Prie šešėlių esantys aplikatoriai, noris sakyt, niekam tikę.

sventinismakiazas

Akių pravedimas gana įdomus reikalas :)). Tikėjausi vientiso, ryškiai violetinio. Kaip matot iš nuotraukos, net ir gerai sukračius buteliuką, jis gana pilkšvas, su atskiromis spindinčiomis violetinėmis dalelėmis. Ant voko atrodo visai ryškiai. Žiūrint iš tolo beveik nesiskiria nuo įprastinio juodo. Spindesio žvilgsniui tikrai priduoda, gražiai paryškina blakstienų liniją. Ant matinių šviesių šešėlių kartais naudoju net ir dienos metu, kai atsibosta įprastas makiažas. Ir jums rinktis patarčiau arba vieną, arba kitą. Jei naudosite spindinčius šešėlius, rinkitės vientisą tamsų akių pravedimą, kitaip šešėliai pastarąjį violetinį liner’į užgoš. Jei norite blizgaus akių kontūro, naudokite švelnesnius šešėlius.

Žinot, kad nebūtų sviestas sviestuotas.

Kontūro priemonė, bent jau man, labai patogi brėžti tiek storesnei, tiek plonytei linijai. Galima nesunkiai užriesti ploną katės akių uodegėlę. Nusivalo kaip kokia plėvelė. Lengviau užkabinti nagų galiukais ir nuo voko paprasčiausiai atkabinti, nei nuplauti vandeniu ar valikliu. Tikriausiai esat ir anksčiau susidūrę su tokia, tarsi gumine konsistencija (ar suprantat apie ką čia pliauškiu?:)).

Darant išvadą sakau, kad produktai tikrai geri ir kokybiški. Net atskiri kosmetikos gaminių ypatumai, formulės gali turėti savo gerbėjų ratą - skonio reikalas. Todėl manau, kad jie nebūtinai patiktų kiekvienai moterisi. Siūlau pasiskaityti apie mano patirtį ir apsispręsti, ar verta įsigyti.

Kolkas, aš iš Artistry nesu bandžius nieko, kas būtų nepatikę savo sąvybėmis. Dabar dieną iš dienos naudoju jų vokų šešėlių paletę ir nuoširdžiai negaliu atsistebėti kaip šauniai ir lengvai jie pasidengia naudojant bet kokį šepetėlį.

sventinismakiazas

sventinismakiazas

sventinismakiazas

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus