Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Savaiminio įdegio rutina

2016-12-15

savaiminisidegis

Neklauskit kodėl, tačiau prieš prasidedant vasarai aš geriau jau kelis kartus nueisiu į soliarumą, nei tepliosiuos kremais… O žiemą visada renkuosi savaiminio įdegio priemones. Tiesiog man taip patinka, esu įpratusi, o kodėl - nesusimąsčiau.

Žinau, kad ne vieną merginą savaiminio įdegio kremų naudojimas gali gąsdinti. Jei ne naudojimas, tai galutinis rezultatas tikrai. :) Pamaniau, pasidalinsiu savo rutina. Gal kam mestelsiu vieną kitą patarimą.

Nuotraukoje matote priemones, kurias naudoju aš. Visiškai nekintančios ir visada tos pačios yra tik dvi - St. Tropez klasikinės įdegio putos ir tos pačios firmos pirštinė-aplikatorius. Tai yra man tobuli dalykėliai, todėl niekada nekilo mintis juos kuo nors pakeisti, geriau, atrodo, vistiek nerasčiau.

Pats savaiminio įdegio procesas pas mane trunka dvi dienas.

Iš vakaro gerai nusišveičiu kūno ir veido odą švetikliu. Šiuo metu naudoju Body Boom. Jau po pastarojo šveitiklio oda lieka sudrėkinta, tačiau prieš įdegio putų naudojimą noriu būti tikra, kad neliks nei vieno kūno lopinėlio, kuriam reikėtų dar daugiau drėgmės, todėl ant viršaus tepuosi drėkinamuoju losjonu. Geriausiai darbą atlieka tam skirti produktai, aš renkuosi St. Tropez Prep & Maintain, kurį ramia sąžine galiu parekomenduoti, tačiau yra puikių kūno kremų ir losjonų, kurie atliks tą pačia funkciją ne ką blogiau, patarčiau rinktis būtent tą priemonę, kurią bandėte ir žinote, kad oda liks tikrai gerai sudrėkinta.

Ryte, kai atsikeliu, palendu po dušu, tada vėl gausiai išsitepu kūno losjonu. Apsirengiu drabužius ir keliauju savais reikalais. :) Užsitikrinu, kad per pastarąją parą mano kūnas tikrai gavo reikalingos drėgmės.

Vakare vėl lendu į dušą, nusiprausiu su dušo želė, nusiskutu vietas, kur nepageidauju jokių plaukelių. Nusausinu odą rankšluosčiu.

Labai NEDIDELĮ kiekį drėkinamojo losjono paskirstau ant antakių plaukelių, ant kaktos prie plaukų augimo linijos, alkūnių, kelių, kojų linkių, pėdų, rankų tarpupirščių. Kitą kūno plotą paliekų švarų ir sausą.

Ant savaiminio įdegio aplikatoriaus purškiu burbulą putų ir paskirstau, įtrinu jį į odą. Pėdoms, pažastims ir kirkšnims, kur didžiausia tikimybė įdegti netolygiai, naudoju putų likučius ant aplikatoriaus - didelio burbulo atskiro produkto jau nepurškiu. Oda momentiškai paruduoja, todėl, jei kažkur būna per daug produkto, lengvai pastebima. Todėl ir renkuosi putas, jas po kūną paskirstyti be proto lengva, o pastarąsias galima naudoti ir veidui.

Išsitrynusi savaiminio įdegio putomis dar pastoviu nuoga kelias minutes, kol viskas susigeria (kaip ir įprastas losjonas), o tada lendu į laisvus naktinukus. Niekada nesidedu nieko aptempto, kad neliktų dryžių, nes kai kuriose vietose gali nutrinti nuo odos įdegio kremą.

Keliauju miegoti. :) Ryte atsibundu kaip šokoladas. Gal ne, juokauju - labiau kaip kipšiukas. :)) Šiek tiek murzina. Bet niekada neišsigąstu… Nes žinau, kad dušas mano įdegio perteklių nuplaus. O tada jau tikrai būsiu kaip šokoladas. Užtenka persilieti vandeniu, arba praustis dušo želė… Na, kaip ir daryčiau įprastai. Po dušo aš jau gražiai įdegusi.

Kad įdegis ilgai išliktų ir po truputį tolygiai nusiplautų, reikia savo odą ir toliau prižiūrėti. Tai yra - neleisti jai išsausėti. Niekada nenueinu miegoti nepasitepusi kūno losjonu. Šiokiomis dienomis naudoju savo numylėtąjį Vaseline. Jo man pilnai užtenka. O St. Tropez Prep & Maintain naudoju tik prieš naują įdegio procedūrą. Nors jis nėra nei brangus, nei ką. Tikrai galima naudoti kasdien. Puikiai atlieka darbą. Tiesiog iš įpročio renkuosi ir kitus gaminius.

Esu girdėjusi, kad įdegis netolygiai nusiplauna sportininkėms, kurios lieja prakaitą, tačiau man atrodo, kad čia irgi daugiau mitas, jei naudojate kokybiškas priemones. Nors šiuo metu nesu geriausioj savo fizinėj formoj, tačiau anksčiau su tuo jokių problemų neturėjau, nors iš sporto salės visada išeidavau paplūdusi prakaitu. :)

Veido įdegis visada nusiplauna greičiau… kartu su makiažu, daugybe ant veido naudojamų priemonių ir t.t. O kūno įdegis laikosi apie kelias savaites. Kartais žiemą įdegio putas aš naudoju kas savaitę, kartais kas 10 dienų, kai tingiu - maždaug kas dvi savaites. Didelio buteliuko putų užtenka kokiam pusmečiui. Paprastai nusiperku vieną į metus. Šaltam sezonui.

Aš renkuosi “degintis” naktį, tačiau tai daryt laisvai galima ir dienos metu. Svarbu, kad bent kokias šešias valandas nelįstumėte po dušu.

Jei turite klausimų, gal kažką praleidau - visada parašykite, turėdama laiko mielai atrašysiu!

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus