Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Red Queen by PUPA

2016-12-21

redqueen

Pačios pastebėjote, kad Pupa Milano yra viena mano mylimiausių kosmetikos firmų. Kaina ne Chanel ir Dior, o jau kokybė… Puiki! Italai tikrai žino ką daro. Ir Jūs tik pasižiūrėkit į jų Red Queen kosmetikos liniją! Su pakuočių dizainu kažkas padirbėjo iš širdies. Makiažo mylėtojos, pamačiusos šitus stebuklus, aikčios kaip ir aš. Garantuoju, kad bus sunku nenusipirkti visko, ar išsirinkti tik kelis gaminius.

Skubu pasidalinti nuotraukomis… Gerai kiekvieno dalykėlio išbandyti, ištestuoti, pritaikyti visokiais būdais sau dar nespėjau. O pakuotės tokios gražios, kad puoliau ieškoti fotoaparato ir viską pyškinti. :) Jei dar nežinot kaip atrodys jūsų šventinis makiažas, norite pasidovanoti ką nors sau, pamaniau - pats metas jums šiuos grožius parodyti.

Kiek jau teko su šiomis priemonėmis darytis makiažą, rezultatas man pasirodė super Kalėdinis, toks žiemiškas, spindintis. Pabandžiau įdėti kelias nuotraukas apačioje. Lūpoms naudojau skystus matinius lūpų dažus atspalviu Red Queen, o akis dažiau su metalinio efekto šešėliais Red Queen 003, kampučius dar papildomai pablizginau metalinio efekto pieštukiniu apvadu Red Queen 002. Rankas, dekoltė sritį puikiai paryškina auksinė pudra 001 Gold Shimmer, aš manau, kad ji man puikiai pasitarnaus ir šventiniams vasaros vakarams!

Bandžiau sudėti nuorodas, tačiau kosmada.lt puslapio paieškos funkcija man gerai neveikia, nefiltruoja produktų. (Gal kalta mano naršyklė?) Žodžiu, siūlau nueiti į kurią nors fizinę jų parduotuvę ir kruopščiai viską apžiūrėti gyvai.

Nelabai patiko tik Glass Effect nagų lakas 174 Royal Burgundy. Gana storai tepasi, man greitai apsilaupė, dabar naudoju kojų nagams. Spalva tikrai labai labai graži, gal pasiteisins su pedikiūru. :(

Jei kam įdomu, nes man tikrai super patiko, pažiūrėkit pamokėlę italų kalba, kaip pasidaryti šventinį makiažą būtent su Kalėdinės Red Queen makiažo kolekcijos gaminiais. Keliaukite tiesiai į šio įrašo pabaigą. Filmuką įdedu apačioje.

Beveik visi Red Queen produktai išstūmė iš mano kosmetinės daugelį kitų, įprastų. Manau, kad ilgam. Jei tik turėsiu pastebėjimų, kažkas paliks didelį įspūdį (gerą, arba blogą), žinot, kad apie gaminius dar išgirsite.

  • Tiesa, neseniai pamėgau kitus kelis Pupa Milano gaminius, apie kuriuos būtinai pakalbėsime jau naujais metais.

  • Testuoju, ir lyginu su Bobbi Brown, Pupa kreminius antakių dažus…

Daug daug visko sukasi mintyse, jūs tik palaukit, prašauuuu… :)

redqueen

redqueen

redqueen

redqueen

Good Fhings happen over coffee :))

redqueen

Minėtoji pamokėlė:

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus