Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Satinique aliejinis plaukų serumas

2017-01-09

satinique

Labas!

Jaučiuosi keistai, nes mano pasakojimas apie plaukų aliejuką iš Amway (Satinique) tikriausiai jums bus visiškai nenaudingas. Nors gavau jį kiek daugiau nei prieš mėnesį ir kurį laiką nerašiau, nes norėjau susidaryti aiškesnę nuomonę, jį pašalino iš prekybos. Internetiniame puslapyje rašo, kad jo nebegalima įsigyti.

Na, bent jau galiu jus paguosti, kad čia jokia ne bėda. Tikrai rasite kur įsigyti plaukų aliejuką, kuris bus geresnis. Pastarasis nėra mano skonio produktas. Labai tirštas ir klampus, kiek sunkiau paskirstyti ant plaukų. Gana stipriai juos apsunkina.

Radau būdą kaip naudoti, kad rezultatas būtų geras. Nors rašo, kad galima tepti tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų. Sausus plaukus jis (bent jau man) suriebaluoja nepataisomai. O štai po drėgnus geriau pasiskirsti ir išdžiovinti jie atrodo normaliai. Žodžiu, nedidelis kiekis ant drėgnų plaukų ir būna super.

Kažkam patiktų (o man ne), kad jis lyg ir turi menkutį kvapą, bet praktiškai jo nesijaučia. Man daug maloniau naudoti plaukų produktus su stipresniais skaniais aromatais.

Produkto buteliuky nemažai, o jis yra, laiudiškai tariant - ilgai grojantis. Įsivaizduoju, kad iki vasaros man jo tikrai užteks. Jis nėra toks geras, kad gailėčiausi, kai pabaigsiu, ar galėčiau jums parekomenduoti, bet… nėra toks blogas, kad nesunaudočiau.

Šiuo metu jį naudoju plaukų galams prieš eidama sportuoti, arba iš vakaro, kai žinau, kad ne už ilgo plausiu galvą (prieš išeidama iš namų nerizikuoju, bijau padauginti) . Nors kažkokio apčiuopiamo rezultato nematau, tačiau tikiu, kad plaukus drėkina, o galiukams tos drėgmės nuolat trūksta. Maniškiai nėra tokie tragiški, galiu juos pakirpti kiek rečiau. Tikiu, kad tai įtaka viso kalno produktų, kuriuos kasdien naudoju. Prie tos gerovės tikrai bus prisidėjęs ir Satinique.

Būtų labai įdomu sužinoti nuomones moterų, kurios naudoja tą patį aliejų. Gal kažką gero jame praleidau? :) Nes dabar tiesiog taip… pfff…

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus