Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Loreal Infallible VS. Maybelline Fit me! matte + poreless

2017-01-26

lorealinfalliblevsmaybellinefitme

Kai nuėjau pirkti TOS IŠREKLAMUOTOS PUDROS, pusiau permatomoje, pusiau juodoje pakuotėje, kuri odą turi padaryti matinę… Likau sumišusi, niekaip neprisiminiau KURI yra KURI. O tada jau nebežinojau ir kurios labiau norėčiau.

Aišku, kad privalėjau nusipirkti ir išbandyti abi. :)

L’oreal kainavo apie 12 eurų, o Maybelline, jei neklystu, apie 9 eurus.

Abiejų produktų kiekis tas pats - 30 mililitrų, o ir pažadai panašūs. Paslepia poras, ilgai išsilaiko, suteikia matinį efektą, maskuoja vidutiniškai/stirpiai, priklausomai nuo padengimo.

Viena pudra man LABAI patiko, būtinai kartosiu. Kita LABAI nepatiko, nemanau, kad pabaigsiu pakuotę.

FIT me! pudra, su drėgna Real Techniques kempinėle, pasidengia labai lengvai ir tolygiai. Vienas sluoksnis maskuoja vidutiniškai, o du sluoksniai gana stipriai. Nors iš pradžių šiek tiek jaučiu ir matau taip vadinamą kaukės efektą, per kelias minutes pudra kažkaip prisitaiko prie mano odos ir to nebepastebiu. Iš pažiūros jos net nereikia tvirtinti biriu produktu, tačiau profilaktiškai vistiek reiktų perbraukti veidą sausa pudra, kad lengviau teptųsi ir sklaidytųsi likę makiažo produktai, viskas liktų savo vietose ir “neslankiotų”. Nors efektas ir matinis, aš visiškai nejaučiu jokio sausumo, ar poreikio papildomai odą sudrėkinti. Mano atveju, pudra tikrai pilnai paslepia/užmaskuoja veido poras. Viskas būtų beveik tobula, tik norėčiau, kad ji ilgiau išsilaikytų. Po kokių 6 valandų jau pastebiu, kad pudra nuo nosytės apskritai kažkur dingusi, kakta ima stipriai blizgėti… Žodžiu, visas makiažas atrodo nekaip. Bent jau aš, jos patvarumu nepasikliaučiau ir jokiai šventei su šia pudra nesiruoščiau. O štai kasdienai ją puikiai naudoju, darbo dienos pabaigoje kažkiek pasitaisau kompaktine pudra, bet viskas ok. Tiesa, nepastebėjau ir kad kimštų poras. Jokių neįprastų inkštiriukų ir spuogelių neatsirado. Mano nuomone, už tokią žemą kainą, gauname tikrai šaunią kokybę.

L’oreal Infallible tiek su makiažo šepetėliu, tiek su kempinėle dengiasi sunkiai, palieka dryžius, kuriuos sunkiau išsklaidyti. Yra daug tirštesnė, nei FIT me. Atrodo, kad tepčiausi ant veido molį. Maskavimas gana stiprus, bet vaizdelis nekoks. Kažkaip jau vien pradėjus teptis, ji ant mano veido ima oksiduotis ir vietomis šiek tiek keisti spalvą. Išryškina kiekvieną odos netobulumą, jau neduok Die atsiras kokia sausesnė veido vietelė! Jei Maybelline pudros pakuotę baigiu išnaudoti, tai pastarąją pudrą naudoti bandžiau tris kartus. Daugiau nepriversit, nes… KAM? Man ji tiesiog labai netinka. Likusios makiažo priemonės ant L’oreal Infallible išlieka gana ilgai, bet kas iš to, jei jau iš pradžių reginiu nesu patenkinta. Apibendrintai, man ji NE NE NE. :))) O dar ir brangesnė!

Savo odą aš pavaninčiau normalia/mišria, nes KARTAIS vietomis ji ima stipriau sausėti, o T zona gausiai riebaluojasi, tačiau jau kurį laiką pastebiu, kad tas riebalų išskyrimas toks… normalus. Nenoriu nei ypatingai stipraus drėkinimo, nei priemonių, kurios sureguliuotų riebalų perteklių, nes šiuo metu viskas yra OK. :)

O daugiau išvadų daryti nedrįstu. Papasakojau kaip tai veikia ir atrodo iš mano perspektyvos. Tikiuosi, kad tai kažkiek pagelbės ir jums. Bet kuriuo atveju, sausiaodėms nerekomenduoju nei vienos iš šių pudrų, o toms, kurių oda riebesnė, linkiu sėkmės renkantis.

comments powered by Disqus