Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Apie veido prausiklį

2017-02-03

apieveidoprausikli

Prieš Kalėdas gavau pabandyti naują (man) veido prausiklį iš Bioliq. Dabar jau pati nusipirkau antrą pakuotę.

Pirmas įspūdis, prisipažinsiu, nebuvo labai geras. Atrodė - prausiklis kaip prausiklis. Neturi jokio įkyraus kvapo, neblogai putoja. Jei patenka į akis, ima graužti. Atrodo, kad neblogai pašalina makiažą. Tokie tai ir buvo mano pirmi pastebėjimai.

Iki Bioliq, senąjį savo prausiklį naudojau drauge su Foreo Luna prietaisu. Kai į rankas pateko naujasis prausiklis, Foreo padėjau į spintelę, nes Bioliq turi silikoninį valymo antgalį. Turiu pripažinti, kad tas antgalis vienu aspektu yra daug patogesnis už elektroninį veido valymo prietaisą - yra daug mažesnis ir lankstesnis, lengviau prieiti prie nosytės, smagiau praustis veido kontūrus, tarkim prie kaktos, arba arčiau ausų.

Per gerą mėnesį prie šio prausiklio (ir to minėto antgalio) pripratau tiek, kad kai reikėjo rinktis kitą produktą, kuriuo prausiu veidą, negalėjau apie nieką pagalvoti, netraukė rizikuoti… Tiesiog norėjau naujos Bioliq pakuotės. Nors nepastebėjau jokių esminių skirtumų tarp mano odos PRIEŠ ir PO, tačiau visada nusipraususi jaučiau, kad mano veidukas tikrai švarus, plius - nepastebėjau, kad prausiklis sausintų odą.

Pats gamintojas rašo, kad prausiklis net drėkina odą savo sudėtyje esančiu puošniųjų atalių (?) aliejumi. Sudėtyje nėra muilo, todėl tinka ir jautriai odai.

Žinot, jei gaminys kainuotų 30 eurų, tikriausiai, už tokią kainą ieškočiau ko nors patrauklesnio. Tačiau už esamą 7,5 eurų kainą, jis tikrai PUIKUS.

Iš tos pačios tiesioggrazi.lt parduotuvės dar užsisakiau ir Sensilis veido toniką, jei norit, kad palikčiau atsiliepimą ir apie jį, brūkštelkit komentarų skiltyje.

Su užsakymu dar gi gavau ir krūvą kosmetikos mėginėlių. Geriau jau būčiau negavusi. Išmėginau veido ir akių kremus bei UŽSIKABINAU. Užteko kokioms keturioms dienoms, mano odai labai patiko ir tiko (nors kremai ir nėra man skirti pagal amžiaus kategoriją). Kelis produktus mąstau užsisakyti pilno dydžio.

Apie plaukų priežiūros produktus irgi turiu ką pasakyti, būtinai apie juos pasikalbėsime vėliau.

O veido prausiklį tikrai rekomenduoju toms, kurios mėgsta jaustis gaiviai ir nori patikrinto nebrangaus varianto.

apieveidoprausikli

comments powered by Disqus