Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

L'oreal Pure Clay kaukės

2017-02-08

lorealveidokaukes

Ar dar neatsibodo visur matyti šias kaukes ir apie jas nuolat girdėti? Gal jau susigundėte nusipirkti pačios?

Aš jas naudoju jau tris savaites, indeliuose mažai kas ir liko. Svarbiausias klausimas, ar kartosiu? Atsakymas - ne.

Ir ne todėl, kad šie gaminiai iš esmės man būtų nepatikę. L’oreal rašo, kad vieną kaukę reikėtų teptis maždaug tris kartus per savaitę, vadinas, kas antrą dieną. Turiu pripažinti, kad mano vakarinė rutina su uždegtom žvakėm, ramia muzika ir moliuotu veidu tapo tikrai puiki ir atpalaiduojanti gyvenimo dalis. Jokių didelių priekabių ir neturiu, bet viskas turi savo ‘bet’.

Manęs tai ypatingai neerzino, tačiau kaukių kvapas yra ypatingai aštrus (žaliosios PURITY MASK gal kiek švelnesnis, gaivesnis) ir savotiškas. Kvepia parfumuotu muilu, švara. Jaučiasi ne tik atsukus indelį, bet ir užtepus ant veido. Esu įsitikinus, kad daugelį žmonių, kurie yra jautrūs kvapams, tai galėtų tikrai nuvilti.

GLOW MASK, rusvos spalvos kaukė, turi šveičiančių dalelių. Jos yra aštrios. Tai vėl… jokiu būdu nepatarčiau naudoti odos jautruoliams. Su tokio šveitimo granulėmis būtų galima ir visą kūną nusišveisti. Jokių abejonių, kad ir veidas po šios kaukės palieka švelnus, grūdeliai po savęs nepalieka nieko. :))

PURITY MASK, žalsvoji, turėtų odą išvalyti, suteikti jai skaistumo. Naudoti ją malonu, ant veiduko greitai sukietija, sudaro tokį įspūdį, lyg iš tiesų kažkas vyksta… :) Nusiplovus irgi neblogas jausmas, momentiškai oda net atrodo atsigavus. Bet tas įspūdis gana trumpas.

Ilgesnį laiką naudojant abi kaukes aš nepastebėjau jokio odos pokyčio. Niekas nei pagerėjo, nei pablogėjo. Mąstau, kad visa ta rutina prie žvakių šviesos man buvo daug naudingesnė psichologiškai, nei tos kaukės iš tiesų ką nors padarė.

Ir nors stikliniai kokybiški indeliai atrodo itin žaviai, sakyčiau, kad net visai prabangiai - patogiau (neišsiterliojus) būtų naudoti spaudžiamą tūtelę. Nuoširdžiai pasakysiu, kad jei gera mano draugė paklaustų, ar verta vieną iš šių kaukių nusipirkti, sakyčiau ‘gal dar paieškokim ko nors geresnio’.

Kita vertus, produktų kaina nėra aukšta. Induko užtenka (bent jau man) beveik mėnesiui. Kažko ypatingo tikėtis būtų juokinga.

lorealveidokaukes

lorealveidokaukes

comments powered by Disqus