Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

BIOVAX su bambukų ekstraktu ir avokadų aliejumi

2017-02-20

biovax

Sako, geriausia yra vienu metu naudoti tos pačios linijos priemones skirtas viena kitai papildyti. Nesvarbu ar tai būtų veido kremai, ar kiti kosmetinės priežiūros produktai. Su Biovax padariau būtent taip. Pasirinkau liniją su bambukų ekstraktu ir avokadų aliejumi. Avokadų aliejus mane intrigavo labiausiai, tai ir lėmė mano norą ir apsisprendimą bandyti būtent žalių pakuočių gaminius.

Vienu metu naudojau šampūną, kondicionierių, kaukę ir aliejuką. Aliejuko dar pakuotėje šiek tiek likę, šiuo metu jį naudoju… Na, tiesiog praeidama pro jį vis pasitepu plaukų galus.

Labai trumpai tariant, pačias priemones naudoti man nepatiko dėl jų kvapo, konsistencijos, keisto lipnumo jausmo, kol plaukai dar drėgni, BET rezultatas plaukus išdžiovinus būdavo nuostabus.

Šampūnas gana skystas, tačiau labai skalsus. Nors galvą plauku beveik kasdien, vieno buteliuko užteko tikrai ilgam laikui. Gausiai putoja. Galvos oda, plaukus ištrinkus ir išdžiovinus, jaučiasi tikrai gaiviai.

Didelio skirtumo tarp kondicionieriaus ir kaukės išoriškai nepastebėjau. Kondicionierius kiek skystesnis, tačiau visas tas lipnumas, keistas jausmas, lyg plaukai apsitraukę kokia nors plėvele - toks pats. SKIRTUMAS tas, kad kaukę reikia įmasažuoti ir į galvos odą, o kondicionierių tepti tik ant plaukų.

Prisipažinsiu, kad bijojau kaukę tepti ant galvos odos. Jausmas tikrai nemalonus. Net gerai išskalavus vandeniu, pojūtis toks, kad to lipnaus produkto dar visur pilna. :)

Tik galvoju, kad gal tai geras dalykas! Gal būtent ta apsauginė plėvelė plaukus maitina, saugo, drėkina… Duodu ranką nukirsti, kad išsidžiovinus plaukus, jie palieka švelnūs, glotnūs, purūs. Jokiu būdu ne sulipę. Kiekvieną kartą kaip po kirpyklos.

Jaučiu, kad nuo tada, kai naudojau Biovax su bambukų ekstraktu, džiaugiausi sveikai atrodančiais plaukais. Tą pastebėjo ir aplinkiniai. Draugės ne vieną kartą klausė ar aš nieko nedariau savo plaukams, klausė ‘Tai tiesiog išsiplovei ir išsidžiovinai, ir tavo plaukai atrodo šitaip?’.

JAU PO VISKO, galiu pasakyti, kad bendras įspūdis apie šią liniją, KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS - PUIKUS.

Mielai naudočiau ateityje vėl, bet visada yra ‘bet’. Ar ši produktų linija buvo tokia gera, kad nežiūrint į viską, kas šiuo metu siūloma plaukų priežiūros rinkoje, šiandien pirkčiau viską antrą kartą? Ne. Labai noriu išmėginti kažką, ko dar nebandžiau. Šį sykį norėčiau ko nors, kas maloniai kvepia… :))

Nors vis gundausi užsisakyti BIOVAX plaukų šilką. Dabar tiesioggrazi.lt siūlo gerą akcijinę kainą. Šiaip jau, visos priemonės tikrai ne karvę kainuoja.

Mano patarimas jums būtų toks, kad jei susigundysit Biovax priemonėmis, iškart susidėkit į krepšelį visą tos pačios linijos rinkinį. Kartu naudojami produktai tikrai kažkas tokio, o atskirai jų galia taip stipriai netikiu. Tarkim, jei būčiau naudojusi tik šampūną, labai abejoju ar dabar mano atsiliepimas būtų toks geras.

Jei ką nors norit įsigyti atskirai, ar taupote pinigėlius, siūlau rinktis vieną iš aliejukų. Aš esu bandžiusi jau ne vienos rūšies, visi man pasirodė vienodai geri ir malonūs naudoti.

comments powered by Disqus