Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Antakių geliai/dažai iš Pupa ir Bobbi Brown

2017-02-21

antakiudazai

Jau kuo kuo, bet savo antakiais tikrai negaliu pasigirti. Anksčiau jie mane tiesiog nervindavo (nesimetriški, net ne vienodai tankūs!:)), stengdavausi juos paslėpti po plaukais. Dabar, kai užsiauginau kirpčiukus, bandau su tais kreivais lankeliais prie kaktos susidoroti taip, kad vaizdu veidrodyje likčiau visai patenkinta.

Paskutiniais mėnesiais vis išmėginu dar nebandytas priemones antakiams, stengiuosi iš šnipšto padaryti kažką ir žiūriu, kokie produktai man galėtų padėti.

Jau kelis mėnesius (be savo įprastų antakių šešėlių ir automatinio pieštuko) naudoju du gelius antakiams. Vieną Bobbi Brown Long-Wear Brow Gel, o kitą Pupa Eyebrow Definition Cream. Tai yra DU VISIŠKAI SKIRTINGI PRODUKTAI. Aš juos kartais naudoju kartu, kartais atskirai. Abu savotiškai geri ir man patinka.

Bobbi Brown antakių gelis yra švelniai pigmentuotas. Nors pirkau tamsiai rudą spalvą, su juo ryškių antakių niekaip neišgaučiau. Manau, laisvai galima naudoti kaip pagrindą, prieš dedant antakių šešėlius. Naudojant vien gelį, rezultatas bus super natūralus. Galvoju, kad labiausiai tiktų merginoms, kurios turi gražius, natūraliai tankius ir tamsius antakius, tam, kad juos šiek tiek paryškintų, sušukuotų į vietą. Kažkaip ryškiau sumodeliuoti formą, arba kažkur pripiešti liniją su šiuo geliu praktiškai nepavyks. Aš jį naudoju su kita krūva produktų, jeigu noriu išgauti ką nors panašaus į taip vadinamus - instagram’inius antakius.

Pupa antakių kremas jau kita istorija. SUPER stirpiai pigmentuotas produktas. Labai skalsus, sunku nepadauginti. Reikia išmokti darbuotis lengva ranka, surasti labiausiai patinkantį šepetėlį. Nuo to šepetėlio nuimti produkto perteklių ir tik tada naudoti. Prireikia laiko įgusti, tačiau tai produktas, kurio vieno užtenka tam, kad nusipieštume tokius antakius, kokių norime. Jei į kitus tokio tipo indukus tekdavo įlašinti akių lašiukų, arba laikyti juos apverstus (kad produkte esantys aliejai nenusėstų į dugną), tai nustebsite kiek ilgai Pupa gelis jums neišdžius. Aš naudoju jau trečią mėnesį, o kad produktas džiūna - jokių požymių. Pati šiuos dažus naudoju, kaip čia pasakius… antakių rėmams nubrėžti :), bet ne kartą naudojau juos ir vienus, be kitų produktų. Storesniu šepetėliu, su labai mažu produkto kiekiu ant jo, galima užpildyti visą antakį, plonesniu teptuku paryškinti siluetą, arba antakių uodegėles (?).

Abu produktai man labai patinka, kiekvienas savaip. Nenorėčiau atsisakyti nei vieno, nei kito. Tikiuosi, surasite sau geriausią variantą!

antakiudazai

antakiudazai

comments powered by Disqus