Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ellamé veido kaukės

2017-03-02

ellame

Su Ellamé draugauju jau ilgą laiką. Tai man nėra nepakeičiamas bei reguliariai naudojamas grožio produktas. Sakyčiau, kad šias kaukes sau perku kartkartėmis pasilepinti. Ir patikėkite manimi, retai pasitaiko toks mėnesis, kad visai to nedaryčiau. :))

Gana dažnai apsilankau Euro vaistinėje (nes ji man patogiausioje vietoje), tai naujo dantų šepetėlio prireikia, tai vaistų moteriškoms dienoms palengvinti. Na, pačios suprantant. O Ellamé visada būna išdėliotos kur nors po ranka. Tai kaip praeiti? :)

Esu bandžiusi ir Hydro Complex kaukes melsvoje pakuotėje, tačiau apsistojau ties Anti-aging, nes jaučiu, kad pastarosios man šiuo metu aktualesnės. Skaičiuojant savaites iki 27-ojo gimtadienio, pastebiu vis daugiau raukšlelių, kurios, mano giliu įsitikinimu, veidelio visai nepuošia. :) Stengiuosi naudoti produktus, kurie padėtų mano odai bręsti gražiai.

Ellamé Anti-aging sudėtyje rastumėte: hialurono rūgšties, acetil tetrapeptido 15, palmitoil heksapeptido 12, palmitoil tetrapeptido 7, acetil heksapeptido, keramidų, koloidinio aukso, alfa lipoinės rūgšties, kofermento Q10, hidrolizuoto šilko, vitamino E.

Jei kam nors, kaip ir man, sunkiai sekasi šifruoti sudėtis, tai nukeliaukite į Ellamé puslapį ir viską rasite kruopščiai aprašytą ir paaiškintą.

Žinojimas, kad visu tuo gėriu galiu praturtinti savo odą, man tikriausiai ir psichologiškai padeda, nes aš tikrai pastebiu rezultatą PO kaukės naudojimo. Oda atrodo šauniai atsigavusi.

Kas man itin patinka - ant kaukės esantį serumą, kuris nesusigėrė jos naudojimo metu, reikia paskirstyti ir įmasažuoti į odą, nenuskalauti, o vėliau nelieka jokio lipnumo jausmo, ar tempimo pojūčio. Jei kitas tokio tipo kaukes privengiu naudoti rytais, nes vėliau negalėčiau naudoti jokio makiažo (būtent dėl nepatogaus serumo likučių jausmo), tai šiomis lepinuosi visai neatsižvelgdama į paros metą. Palaukiu kelias minutes, kol viskas pilnai susigeria, tada panaudoju įprastą kremą ir makiažo priemones. Viskas be problemų, labai tolygiai pasiskirsto. Vakare, nusiprausus, oda atrodo daug gaiviau ir sveikiau, nei be kaukės.

Kitas DIDELIS DIDELIS PLIUSAS yra tai, jog serumo užtenka ne vien veidui, o ko ne visam kūnui iki pusės. :) Kai kaukę užsidedu ant veido, ant nuimtų apsauginių plėvelių (ar kaip jas pavadinti?) lieka tikrai padorus kiekis produkto, kad jį galėčiau susitepti į kaklo, dekoltė, rankų odą… Po kelių minučių, kai visas gėris susigeria, oda palieka super švelnutė ir sudrėkinta. Jei turite, sakykim, itin šiurkščių, problematiškų kūno vietų, kodėl to likučio nesusitepus ten, kur labiausiai jums reikia, ar norisi?

Moterys, rūpinkimės savo išore, ne vien vidumi. Dažniau pasilepindamos ir skirdamos sau dėmeso, tikrai pamatysim malonius rezultatus. Aš - kuo toliau, tuo dažniau pastebiu, kad mano oda man dėkoja tada, kai kruopščiai kas dieną ja rūpinuosi, nepraleisdama jokių priežiūros ritualų. Jei tik labiau apsileidžiu, tai ir laukiu bėdos. :) Kiekvienas žingsnelis, kaip ir kaukės naudojimas (sakykim, kad ir kartą per savaitę) smarkiai prisideda prie bendros išvaizdos, odos būklės. Sau ir Jums patariu savęs nepamiršti.

comments powered by Disqus