Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Artistry SIGNATURE COLOR

2017-03-09

artistrysignaturecolors

Artistry makiažo priemonės man asocijuojasi su kokybe. Bėda ta, kad nors patys produktai ir puikūs, jų pakuotės atrodo pigiai. Jau ne pirmą kartą užkliūna. Kai gavau naujausią produkciją, mano nuomonė pilnai pasitvirtino. Nesuprantu kodėl įpakavimai yra tokie… pigūs plastmasiukai.

Mielai makiažą darausi su Artistry priemonėmis, tačiau pakuotės tikrai šiek tiek erzina. Sako, auksas ir pelenuose žiba, bet vistiek nesmagu. :) Antakių paletės dangtelis sulūžo pirmą kartą naudojant. Lūpdažio kraštelis apgadintas. Gal ir jūs esate susidūrusios su nevisai tikusiomis gerų produktų pakuotėmis?

Šį kartą dalinuosi savo įspūdžiais apie Artistry SIGNATURE COLOR kolekciją.

artistrysignaturecolors

Aukso spalvos blizganti pudra akių makiažui - PASAKA. Patogus šepetėlis, indelis su dozatoriumi. Nepastebėjau, kad byrėtų. Puikiai limpa prie kitų vokių šešėlių. Jei vieną potėpį sklaidau po visą voką, gaunu labai švelnų, blizgų dieninį variantą. Tačiau galima taip produktą prisluoksniuoti, kad OHOHO. Toks metalic ryškus variantas Jums pagal pageidavimą. Šauniai atrodo akių kampučiams pablizginti. Manau, kad be problemų panaudotumėt ir kaip highlighter’į.

artistrysignaturecolors

Antakių šešėliai, rinkinyje su antakių vašku, iš pradžių mane išgąsdino. Pirštais bandžiau paswatchinti ir NIEKO. Galvojau, kad itin menkai pigmentuotas produktas. Kai pamėginau naudoti su savo makiažo šepeteliais - viskas ok. Ryškiai dažo. Ilgai išlieka. Be priekaištų.

Tik pincetas man pasirodė prastas, išpešti su juo kokį plaukelį man buvo sunki misija.

artistrysignaturecolors

Lūpdažis atspalviu SOFT ROSE mane sužavėjo. Spalva nude švelniai rožinė. Atrodo, kad net dantukus optiškai pabalina. Lūpdažio formulė puiki. Labai gražiai pasidengia, užbaigimas kreminis. Lūpos atrodo sveikos ir putlios. Sakyčiau, kad produktas jas net šiek tiek drėkina. Gana ilgai išsilaiko. Man primena mano turėtus (vieną ir dabar dar naudoju) Dior Serum de Rouge. Žodžiu, man LABAI LABAI patinka. Išskyrus… pakuotę. Tokia pigi, lengvutė… Neatrodo, kad ilgai laikys.Kaip lūpdažio už eurą. WTF.

artistrysignaturecolors

artistrysignaturecolors

Vienintelis skystos konsistencijos highlighter’is man pasirodė esantis tikrai neblogoje, patogioje pakuotėje. O ir pats produktas labai patiko.

Jei jūsų oda sausesnė, norėtumėt spindinčio gaivaus įvaizdžio - įmaišykite lašelį į savo įprastą kreminį makiažo pagrindą.

Jei norit pagyvinti ir iškelti tik tam tikras veido vietas, kelis lašelius įtapšnokite į tas vietas pirštais, kaip tai darau aš.

Nesimato jokių atskirų spindinčių detalių, blizgučių. Tiesiog labai švelnus gaivus, rausvos spalvos, sakyčiau, kad net perlamutrinis dalykėlis veidui pagyvinti. Kad pasukus veidą profiliu skruostikuoliai gražiai išryškėtų. Puikus variantas šiltajam sezonui.

Aš jau įpratau naudoti kasdien ir esu labai patenkinta.

artistrysignaturecolors

artistrysignaturecolors

artistrysignaturecolors

comments powered by Disqus