Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Lūpų putlintojai

2018-01-30

lupuputlintojai

Iš pradžių turėjau mintį pasidalinti naujausiu savo lūpas putlinančiu produktu iš GlamGlow, nes jis man be proto patinka! Dar praėjusiais metais buvo tikras atradimas, bet… tada pagalvojau, juk galiu trumpai užsiminti ir apie kitus tokio tipo gaminius, kuriuos naudoju. Gal sudomins. :)

Visgi GLAMGLOW lūpų priežiūros priemonė išsiskiria iš kitų, kurias turiu. Pirmiausia, ji (aš turiu atspalvį ‘Stacked’) yra šiek tiek pigmentuota. Ne, net ne šiek tiek, o tikrai pigmentuota. :D Naudoju kaip nude atspalvio lūpdažį, ir, žinokit, atrodo labai natūraliai. Kažkaip susigeria į lūpų odą ir jų neapkrauna. Nepasakyčiau, kad yra visiškai matinis produktas, duočiau 9/10. Regis - išties drėkina! (Rašo, kad sudėtyje yra aliejų, vitaminų, hialurono…)

Nežinau, ar tai jums būtų minusas, ar pliusas, bet GLAMGLOW Plumprageous gana stipriai graužia lūpas. :D Žinoma, tada jos šiek tiek sutinsta ir atrodo putlesnės. Gal aš keista, bet tie ‘pipiriukai’ man patinka. O jeigu Jūs esat super jautrios, tai… net nebandykit. :)

Vienintelis minusas, kurį galiu sugalvoti yra KVAPAS. Toks… Nežinau, kažkoks nemaloniai mėtinis. Tačiau produktui įsigėrus į lūpas, jo nebejaučiu, tai per daug nesuku sau galvos. O vos atsukus pakuotę - šiek tiek erzina.

Kitas mano mylimas produktas yra Dior Addict Lip Maximizer. Čia jau senoji klasika, naudoju trečią buteliuką. Šio kvapas, priešingai nei Glamglow, yra mėtinis, tačiau labai malonus nosiai. Lūpas graužia šiek tiek silpniau. Nors rašo, kad jas drėkina, pati to nepastebėjau - tikrai neprilygsta kokiam nors riebiam balzamui. Praktiškai bespalvis. Kodėl kartoju jį jau ne pirmą kartą? Tobulai jaučiasi ir atrodo panaudojus. Kartais užsitepu net ant padažytų lūpų. Ne per daug lipnus, be jokių atskirų spindančių detalių. Tiesiog super! Tik kaina nepatinka, labai nepatinka. Bet bent jau naudojasi gana skalsiai.

Trečias (paskutinis) lūpų putlintojas yra Avon Mark 3D. Šio kaina, palyginus su prieš tai minėtais, yra tiesiog juokinga, vos keli eurai. Ir, žinokit, nieko LABAI blogo pasakyt negaliu. Tiesiog kelis kartus, kai pasitepiau lūpas, man jas ėmė ne perštėti, kaip įprastai su putlinančiais produktais, o tiesiog SKAUDĖTI. Bet… Galvoju, gal šiaip koks sutapimas, nes po to jį naudojau bent penkis kartus ir skausmas nepasikartojo, tai… :D Ką jūs manot? Šiaip jau, neabejoju, kad šio blizgio sudėtis yra prastesnė savo ingredientais. Pakuotė irgi atrodo pigiau ir paprasčiau. O tai, kaip atrodo ant lūpų - man patinka. Šiek tiek jas tikrai pakandžioja ir paputlina. Naudoju, kai nežinau kokią priemonę pagriebti.

Ei, o dabar ne į temą, bet jei smalsu pažiūrėti kaip praleidau savaitgalį, mano naują video rasite čia. IKI GREITO!

comments powered by Disqus