Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mano blakstienų tušai

2018-02-13

blakstienutusai

Labas, kaip gyvuojate?

Šiandien noriu paplepėti apie savo turimus blakstienų tušus. Pasidalinti savo kosmetikos krepšelio turiniu. Nors būtų labai malonu sulaukti Jūsų komentarų, kokius tušus šiuo metu naudojate, kuriuos galite parekomenduoti?

  1. Shiseido Full Lash Volume tušas. Labai šaunus. Bet iš visų trijų, tai nurašyčiau patį pirmą. Kaip ir dauguma high-end tušų, kainuoja virš 30 eurų. Puiki kokybiška pakuotė. Produkto sudėtyje yra vaško, kuris tikrai leidžia blakstienoms greitai nudžiūti, dar nė karto nesu su juo išsiterliojusi akių vokų. Šauniai paryškina, minimaliai lipina, bet kruopščiau dažantis, galima to išvengti. Efektas labai gražus, tiesiog juodos ir tankios blakstienos. Ypač gražiai paryškina apatines blakstienas. Šepetėlis gana plonos apimties, todėl lengva pasidažyti. BET aplikatorius yra aplipęs tais mini pūkeliais, kurie leidžia pastorinti ir padidinti blakstienas (žinot apie ką kalbu?), tų pūkelių beveik kiekvieną kartą man patenka į akis, išmirksiu tik po pusės dienos, gal čia mano kaltė, kad nemoku dažytis, bet vistiek nemalonu. Į patį produktą nespjaunu, bet pati antrą kartą neičiau į parduotuvę ir jo nepirkčiau. Tikriausiai…

  2. Su Lancome Grandiose tušu pavyko susidraugauti ne iš karto. Kažkodėl, pirmą kartą bandant, man jis visai nepatiko. Labai lipino blakstienas, atrodė, nepatogus šepetėlis. Tik po kokios savaitėlės, kai apdžiūvo, o mano ranka priprato jį laikyti, aš taip tą tušą įsimylėjau! Kad nepaleidžiu iš rankų jau kokius antrus metus (o gal net trečius?). Tankumo suteikia GAL kiek mažiau, nei prieš tai minėtas Shiseido tušas, tačiau tikrai ryškiai pailgina blakstienas, gražiai atskiria, langva prieiti prie pačių šaknų ir padažyti visą blakstienų ilgį. Vieno buteliuko man užtenka beveik pusei metų, lengva tušą prikelti antram kvėpavimui su lašeliu akių lašų. Pati pakuotė, be abejonės, labai kokybiška, maloni akims. :) O tie 36 eurai… Brangoka. Bet pasilepinti kartais verta. Taip?

  3. Maybelline Total Temptation didelis didelis šių metų atradimas. Tiesiog vau. Jei lygintume kainos kokybės santykį (nežiūrint į produktų sudėtį, kurios negaliu pakomentuoti), tai tikrai geriau siūlyčiau pirkti Maybelline tušą už maždaug 10 eurų, nei Lancome už 35. Atskiria, išryškina, patankina, pailgina blakstienas PUIKIAI, gerai išsilaiko, nebyra (nors man beveik jokie tušai nenubyra, tai…). Nors aplikatorius, iš pažiūros, klampus, tačiau tikrai neklampina blakstienų. Jokių minusų nesugalvoju. Tik, man asmeniškai, nelabai graži pakuotė. Šitoj vietoj tikrai jaučiasi žemesnė kokybė. Bet, po velnių, niekas žiūrėdamas mums į akis, nevertina tušo buteliuko, galutinio rezultato jis niekaip neįtakoja.

Žodžiu, jei egzistuoja toks dalykas kaip kasdienis ir išeiginis blakstienų tušai, tai mano kasdienis favoritas dabar yra Maybelline Total Temptation, o pasilepinimui visada mielai pirksiu Lancome Grandiose (arba Diorshow Iconic overcurl, kurio šiuo metu neturiu, bet ten irgi kažkoks kosmosas kaip man patinka!).

Juk žinot, kad aš mielai (greta savo mėgiamų produktų) išbandau ir dar nepažintą kosmetiką, tai… Jei turit kokių nors rekomendacijų, parašykit. Ir parašykit ko patartumėt NEPIRKTI. :D

blakstienutusai

comments powered by Disqus