Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Skysti Smashbox lūpdažiai

2018-02-14

smashboxlupdaziai

Šiandien noriu trumpai papasakoti, pasidalinti savo nuomone apie turimus skystus Smashbox lūpdažius, kurių mano namuose jau keturi, o nuotraukoje matote naujausius.

Pagalvojau, papasakosiu, nes vienas lūpdažis kainuoja apie 25 eurus - tikriausiai, dauguma merginų, prieš tai nepasiskaitę atsiliepimų, nesišvaisto tokiomis sumomis lūpų produktams.

Pirmas mano pastebėjimas, kad kiek spalvų, tiek ir skirtingų formulių. Net nesvarbu, kad kai kurie lūpdažiai atkeliauja vienoje serijoje, tačiau ant lūpų išsilaiko ir atrodo skirtingai. Jei gundotės pirkti, skaitykit atsiliepimus ne apie pačius lūpdažius, o net apie konkretų atspalvį.

Kaip šie lūpdažiai atrodo jais pasidažius, galite žiūrėti mano naujausiame vlog’e, kur juos bandžiau (nuotraukose itin nesistengiau parodyti realių spalvų, tik nupasakojau savybes, video matosi tikras vaizdas): čia.

Mano turimas matinis Always On ‘Gotta Light’ yra natūralios šaltos nude’inės spalvos. Tačiau tikrai nepasirodė kaip lūpdažis tinkantis kiekvienai merginai, nesvarbu koks jos odos atspalvis. Tikrai ne pats universaliausias produktas. Internetu perkant siūlyčiau nerizikuoti, pirmiausia pamėginkite bent ant rankos. Kitas dalykas, tai lūpų būklė, kuri turi būti ideali prieš tepant šį lūpdažį. Reikia žiūrėti, kad lūpos būtų nušveistos ir super pridrėkintos, jog valandos bėgyje nepavirstų į Sacharą. Trumpai tariant, man šis lūpdažis pasirodė gana įnoringas produktas.

O dabar pereikime prie jau kitos serijos - Always On Metallic Matte lūpų dažų. Matiniai, bet su blizgučiais (keblu :D), ilgai išliekantys.

Tos blizgios detalės iš tiesų padeda šiek tiek užmaskuoti dienos bėgyje sausėjančias vietas, tačiau vistiek, kaip ir prieš kiekvieną matinį produktą, lūpas reikia tinkamai paruošti. Pašveisti dantų šepetėliu, ar drėgnu rankšluosčiu, patepti geru drėkinančiu lūpų balzamu.

Skaisčiai raudona ‘Man Eater’ nerealiai gražiai žėri pakuotėje, ant lūpų, mano galva, tas glitteris atrodo kiek prasčiau. Prie kasdienio makiažo ir aprangos net netiktų, reiktų labai gerai apgalvoti kaip tą dieną, ar vakarą atrodysite. Tikrai šventinis produktas. Išsilaiko super ilgai, tačiau (kas kelias valandas) reikėtų švelniai viršų patepti vazelinu, kad lūpų netrauktų ir toliau atrodytų gražiai.

‘Vino Noir’ yra raudonojo vyno atspalvio. Nors viduje taip pat yra blizgučių, ant lūpų jų taip nesimato (daug labiau matinis). Jei akių makiažas minimalus, aš mielai šiuo lūpdažiu dažausi ir dieną. Čia jau daug universalesnė spalva, kuri tinka prie įvairios aprangos, įvariomis progomis. Nuo lūpų nuvalau nebent su drėgna servetėle kūdikiams, kitaip jis išsilaiko kaip kokia tatuiruotė. Dienos bėgyje dar šiek tiek padrėkinu lūpas, tačiau daugiau dėl pačio sausėjimo jausmo, o atrodo lūpdažis nepakitęs. MAN LABAI PATIKO.

APIBENDRINANT - matinio ‘Gotta Light’ ir matinio metalinio ‘Man Eater’ neičiau ir antrą kartą nepirkčiau. Naudosiu, tačiau atsargiai, kai vakaras pasidažius truks tik kelias valandas, ilgesniam laikui jais nepasitikiu.

Matinį ‘Vino Noir’ įsimylėjau. Nėra pats patogiausias ant lūpų matinis lūpdažis, tačiau labai prilipo jo atspalvis ir pavergė išsilaikymo trukmė. (Nuotraukoje tas per viduriuką)

Yra ir pigesnių gerų skystų matinių lūpdažių, kuriais net labiau pasitikiu ir man būtų juos drąsiau pirkti. Pavyzdžiui - PUPA Milano. Pupa, pastebėjau, turi tendenciją šiek tiek slankioti ant lūpų, o štai Smashbox prikeps kaip tatuiruotė, tik reiks lūpoms suteikti papildomos drėgmės, bet galit būti tikros, kad lūpdažis nepersikels kur nors ant drabužių, kūno, puodelių… Net nežinau ką tiksliai įvardinti kaip minusą, o ką, kaip pliusą. Kiekviena turim atsirinkti SAVO. :)

smashboxlupdaziai

comments powered by Disqus