Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Rugpjūčio mėgstamiausi

2014-08-29

foto

Kurį laiką nerašiau apie mėgstamiausius ir dažniausiai naudojamus produktus, nes naujų jų tiesiog nebuvo. Aš vis prisirišu prie mėgiamų dalykų ir nepaleidžiu, štai kad ir dabar galėčiau toliau kalbėti koks nuostabus mano garnier bb matte kremas, mac maskuoklis, bobbi brown ružas, arba pasaka sūrelis su jogurtiniu glaistu. Prireikė laiko, kad atrasčiau naujų dalykų, kurie man tikrai patinka.

Kai kurių firmų, iš pastarojo mėnesio mėgstamiausių sąrašo, negaliu išskirti. Tai yra - drėgnų servetėliu ir blakstienų rietiklio. Drėgnos servetėlės pigios ir niekuo neypatingos, bet jas naudoju labai dažnai, ne visada vienos firmos. Kodėl noriu jas paminėti? Todėl, kad laaaabai nemėgstu, pudra išsitepusiais pirštais, liesti kitų produktų pakuotes ir visas jas išterlioti. Mėgstu švarą. Ar žinot apie ką kalbu? Taip ir atsirado ant mano kosmetikos stalelio drėgnos servetėlės. Tiesiog padengiu veidą makiažo pagrindu, maskuokliu (kai tepu pirštais, o ne šepetėliais) ir iškart nusivalau delnus servetėlėm. Tokiu būdu tušas, lūpdažiai ir t.t. lieka gražūs ir neišsiterlioję, o man nereikia palikti makiažo staliuko, kad bėgčiau plauti rankų kriauklėje. :)

Blakstienų rietiklį atradau visai neseniai. Kai jau trečią mėnesį blakstienoms naudoju stipriklį ir ricinų aliejų, jos labai atsigavo, pailgėjo ir patamsėjo. Tačiau užaugo visiškai tiesios, jokio lenktumo. Kai blakstienas pariečiu ir ryškiai padažau, atrodo, kad veidas pasikeičia, akys pagyvėja. Žinau, kad būdas gana drastiškas, todėl kasdien to nedarau, o vos tik randu tam laiko, blakstienas toliau lepinu, jų natūralų grožį puoselėjančio, priemonėm. Tiesiog pabandykit kada, jei ir Jūsų blakstienos labai tiesios. Gal bus puikus būdas gražiau atrodyti bent per šventes, jei bijote, kad nuo kasdienio naudojimo blakstienos pradės slinkti ar sulūžinės.

foto

Natura Siberica Anti-Age kūno kremas, man patinka, nes yra gana riebus, gerai drėkina odą ir turi tokio… įprasto, bazinio kūno kremo kvapą. :) Tiesiog kasdienio naudojimo produktas apie kurį negalėčiau pasakyti nieko blogo. Tiesa, kaip jau minėjau, jis riebokas. Pagalvojau, kad labiau tiktų žiemai, o ne vasarai, jei šiltu metu norisi ko nors lengvesnio ir kvepiančio vaisiais ar uogomis.

L’OREAL CC kremas anti-dulness man iš pradžių nepaliko jokio įspūdžio, nei gero, nei blogo. Tačiau laikui bėgant man pradėjo taip patikti, kad dabar esu tikra, jog pirksiu naują pakuotę. Kremas gana skystas, lengvai pasiskirsto. Didesnių trūkumų neužmaskuoja, tačiau bendrą vaizdą tikrai pagerina. Jei oda gana geros būklės, puikiai tiktų ‘no makeup’ makiažui sukurti. Niekas nepasakytų, kad kas nors užtepta ant veido, oda nepradeda blizgėti (bent jau man). Įdegusiam mano veidui, šis kremas tinka labiau, nei baltai odai, todėl jei Jūsų odos atspalvis šviesus, nežinau ar šis CC pasiteisintų.

Avon molinę valomąją veido kaukę su negyvosios jūros mineralais ir drėkinančią kaukę su alyvuogiu aliejumi tiesiog dievinu. Valomoji kaukė puikiai sutraukia mano poras ir veido neišsausina, o po drekinančios kaukės veido oda pasidaro švelni kaip kūdikio. Vienoje tūtelėje yra 75ml, kas yra visai daug, o mokėjau už jas (su akcija) apie 12Lt. Man patinka patogios pakuotės ir jų skalsumas. Tiesiog puikus kainos ir kokybės santykis. Apskritai Avon veido kaukės iš Planet Spa man labai patinka, tačiau pastarosios yra mano mėgstamiausios, kitas smagu užsitepti, oda tampa švelni, bet kažkokio ypatingo, lengvai pastebimo rezultato nematau.

foto

Douglas nails hands feet nagų sviestą įsimylėjau dar tada, kai gavau jo mėginuką. Esmė tame, kad sviestas labiau skirtas patiems nagams, o ne odelėms minkštinti ir jis tikrai veikia! Sakyčiau, kad net stiprina, gydo juos. Visada jį tepu, kai nagai nenulakuoti, nors tada jokio lako net nereikia, nagai gražiai blizga, atrodo sveiki. Kai buvau susilaužius ranką ir niekaip pati nėgalėjau pasidaryti manikiūro, tiesiog užsitepdavau šio sviesto, niekas nebūtų atkreipęs dėmesio, kad mano nagai netvarkingi. Galėtų ant pakuotės rašyti, kad tai kokia nors SOS pagalba, tikrai. Kremas nėra labai pigus, tačiau užtenka ilgam, aš naudoju kelis mėnesius, bet pakuotė atrodo dar pilna. Manau, kad kokiems metams tai tikrai užteks.

Dresdner Essenz vonios druskas pirkau dar Vokietijoje ir labai pamėgau, žinau, kad kiekvieną sykį ten nuvykus, pirksiu ir parsivešiu vėl. Mačiau, kad panašių vokiškų druskų galima nusipirkti Drogas parduotuvėse, tai galvoju, kad netūrėtų būti prastesnės. Man patinka atpalaiduojantys aromatai, pats faktas, kad guliu druskos vonioje :))) ir tai, kad išlipus iš tokios vonios, nereikia kūno tepti kremu, nes jis jau sudrėkintas joje esančiais aliejais. Nusausinus odą lieka labai malonus pojūtis. Jei bandysit, noriu įspėti, kad tokia druskos vonia turi būti paskutinis prausimosi ritualas! Nebandykit prisipilti druskos į vonią, o tada skusti kojų plaukelius, užsikimš peiliukai. Kažkokios dušo želė ar muilo, taip pat negalėsite normaliai nusiplauti. Tiesiog jau atlikę visas higienos procedūras, atsigulkite į druskos vonią atsipalaiduoti, o tada nusišluostykite rankšluosčiu.

Paskutinis į sąrašą patekęs dalykėlis yra Alma jooogurtas su keptais obuoliais :) Negalėjau jo čia nepaminėti, nes paliko tikrai gerą įspūdį ir perku turbūt kas kokią savaitę. Iš visų bandytų, šis turi patį stipriausią ir natūraliausią skonį, primena jaukius rudens vakarus. Tiesa, pastebėjau, kad visi Alma jogurtai turi ryškų skonį, kurio su niekuo nesupainiosi ir man tai patinka. Va dabar lapnoju Alma latte kavos skonio jogurtą ir mėgaujuos. Nors viena mergina man sakė, kad jai pastarajame jogurte kava jaučiasi per stirpiai, norėtų kažko švelnesnio. Tiesiog.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus