Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Avon 'Parisian Chic'

2014-09-02

foto

Ar aš viena tokia, kuri mėgsta kvepalus derinti prie aprangos, o aprangą prie nuotaikos ir kvepalų? Kai gavau šį alyvinės spalvos buteliuką, dar nežinodama kvapo, o tik pavadinimą - Parisian Chic, nusprendžiau tą dieną susikurti savo a la paryžietišką įvaizdį, tiesiog taip kaip man atrodė.

Kai kvepalais pasipurškiau, net nustebau, kad Avon tokį produktą išleido prieš pat rudenį. Aromatas labai lengvas, pavasarinis, gaivus. Asmeniškai man, kažkuo primena alyvas (juk tai pavasario augalas?), nors jų sudėtyje ir nėra. Jeigu jūs geriau skiriate kvapus nei aš, turėtumėte dar užuosti jazminą, avietes, sandalmedį, slyvas ar gardenijas. :) Manau, kad kvapas labiau tinkamas dienai, nei vakarui, todėl puikiai tiktų purkštis rytais, prieš išeinant į darbą.

Dėl skonio skirtingiems kvapams dar galima ginčytis, tačiau niekas nepaneigs, jog labai svarbu, kad net saikingai pasipurškus, kvepalai greitai neišgaruotų, o išliktų ir mus puoštų visą dieną. Kai buvau paauglė, labai mėgau jų aromatą little black dress, kuris buvo gana stiprus ir ilgai laikydavosi. Parisian Chic antrieji bandyti tos pačios firmos kvepalai, kurie taip pat maloniai mane nustebino. Antroje dienos pusėje ant savęs to ‘pavasario’ jau nejaučiau, tačiau ryte užsidėjusi vakarykštį švarkelį, užuodžiau puikiai išsilaikiusį aromatą.

Beje, net pats buteliukas man antrodo labai subtilaus dizaino, nepriblizgintas, forma šiek tiek primena Eifelio bokštą. Dar jei būtų koks mažytis kaspinėlis pritvirtintas, sakyčiau, kad kvepalai yra būtent tokie, kokius įsivaizduoju naudojant tikras prancūzaites.

Prie šių kvepalų man norėjosi klasikinio makiažo, ryškių lūpų ir šviesiai padažytų akių su juodu akių kontūru. Taip pat kokių nors lengvai krintančių marškinukų ir smulkaus papuošalo. Rinkausi tarp Thomas Sabo pakabučio ant kaklo ir bižuterinių aukso spalvos auskariukų - mini Eifelio bokštų. Galiausiai pasirinkau auskariukus, nes viskas kartu man kažkaip nesižiūrėjo.

foto

Lūpdažis Calvin Klein, atspalvis Rose Rush. Išlieka ilgai, puiki pigmentacija, tik pati pakuotė atrodo gana pigiai ir šiaip nepasakyčiau, kad pats geriausias lūpų produktas, antrą kartą šios firmos lūpdažio nepirkčiau.

foto

foto

foto

Jei norite įsigyti kvepalus, teiraukitės Avon konsultantų. Buteliuko talpa 50ml, kaina 76Lt, tačiau įvairių akcijų metų galima užsisakyti ir už perpus mažesnę kainą.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus