Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Grožio dėžutė

2015-06-05

Photo

Kai gyvenau Vokietijoje, prenumeravau dvi grožio dėžutes. Pinkbox ir Glossybox. Kiekviena per mėnesį kainavo apie 15 eurų. Neįsivaizduojat kaip aš jų pasiilgstu, be galo pralinksmindavo kasdienybę. Kiekvieną kartą atrasdavau vis naujų kosmetikos produktų. O dar tas ‘dovanos’ jausmas, kai nežinai ką gausi. Mane tai tiesiog papirko. :)

Lietuvoje kažką panašaus, tačiau ne prenumeratą, o vienkartines dėžutes, buvo sugalvojęs Douglas, tačiau ten jokios staigmenos, iškart žinojai ką gausi, galėjai gerai pagalvot, ar tų gaminių reikia. Pabandžiau vieną kartą, tačiau antros dėžutės, kai ji vėl pasirodė, jau nepirkau.

Praėjusį savaitgalį mane smagiai nustebino grožiodraugas.lt, kai parašė, kad bus 100 vienetų slaptų dėželių, su įvairiais kosmetikos gaminiais. Net priminimą užsistačiau telefone, kad nepamirščiau užsisakyti, kol visos neišpirktos. Kaina 20 eurų, vertė apie 50 eurų. Žinomi kosmetikos partneriai, tačiau paslaptingas turinys. Super.

Šiandien kurjeris atvežė mano džiaugsmą, skubu juo pasidalinti ir pasakyti, kad turinys mane labai maloniai nustebino. Labai. :) Nei vieno produkto, kurio nenorėčiau išmėginti.

Tiesa, mano asmenine nuomone, visos tos užsienio dėžutės turi kelis pliusus, kurio nebuvo grožiodraugas.lt vienkartiniame pasiūlyme:

Pirmiausiai tai prenumerata, kai nereikia sekti jokių naujienų, kada dėžutė pasirodys, kad tik spėtum užsisakyti. Susimoki kelis mėnesius į priekį ir ramu, visada sulauki.

Antras pliusas - šimtai kosmetikos firmų, tada dar didesnė staigmena, nes kiekvieną kartą net neįsivaizduoji, negali numanyti, KAS atsiųs pamėginti gaminių šį kartą.

O trečias pliusas yra atskiras kliento profilis, kuriame gali nurodyti savo plaukų spalvą, odos tipą, mėgstamiausius makiažo atspalvius… Na, kad negautum mėlyno nagų lako, jei įprastas tavo manikiūras yra klasikinis.

Žinoma, pirmasis ir trečiasis punktas, šiuo atveju, nelabai tinka, nes grožio dėžutė nėra prenumeratinė, o ir kiekis LABAI ribotas. Galiu tik melstis, kad viskas įsivažiuotų ir lietuvaitės, tarp jų ir aš, galėtų kiekvieną mėnesį laukti nuotaiką keliančios staigmenų dėželės.

O dabar keliaujame į maniškės turinį:

Photo

Photo

Pirmiausia, aišku, dėžutėje slėpėsi bukletai.

Photo

Juos nukėlus, radau L’occitane rankų kremą (30ml) ir kelis mėginėlius. Neįsivaizduojat kaip nudžiugau. Šios firmos rankų kremai yra mano mylimiausi. O vienas jų man neseniai pasibaigė. Jėga.

Photo

Uuoga Uoga mėginėlių rinkinys taip pat nudžiugino. Įėjo: veido valymo pienelis, atspalvį suteikiantis kremas, skaistalai, rankų kremas.

Photo

Balansuojantis odą muilas.

Photo

Aliejaus mišinys veidui.

Photo

MONOI aliejaus mėginėlis. Va čia šiek tiek suklupau. Kam jį naudojate, ką juo tepate? Rankas, plaukus…?

Photo

Pėdų kremo mėginėlis.

Photo

Abrikosų kauliukų aliejus. Puikiai tinkamas naminių kremų gamybai, nors aš to nedarysiu. Dar pagalvosiu kaip jį panaudoti.

Photo

Lūpų balzamas. Tokio anksčiau nebuvau mačiusi, atrodė neypatingai, bet kai pabandžiau, pakeičiau nuomonę, labai malonus ir minkštutis.

Photo

Apie Avon nagų lakus esu susidariusi prastą nuomonę. Kiek jų turėjau, nusilakavusi nagus laukdavau visą amžinybę, kol išdžius, o vėliau vistiek susigadindavau savo manikiūrą. Na tiesiog kankinaus. Nors atspalviai viliojantys. Dabar apie tai jau nelabai galiu kalbėti, nes prisiminimai seni. Pati būčiau nepirkusi, o dabar gavau puikų šansą vėl pamėginti.

Photo

Pats geriausias dėžutės dalykėlis buvo beautyblender, kurį esu aprašiusi anksčiau. Man saviškį jau reikėjo keisti, o čia OP ir yra. :))

Photo

Išduokit paslaptį, kas dar sulaukėte savo grožio dėžutės? Kaip norėčiau sulaukti atsiliepimų ir nuotraukų! Jei galit, pasidalinkit. Geros dienos. Bučkis.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus