Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Foreo Luna

2016-01-14

foreoluna

Foreo Luna yra elektrinis veido valymo prietaisas. Apie jį pati išgirdau maždaug prieš pusmetį, per vieną iš youtube guru video. Visda norėjau išmėginti Clarisonic prietaisą su keičiamomis galvutėmis, todėl į Luna per daug nekreipiau dėmesio… Kol Luna pati neatėjo į mano gyvenimą. :) Lietuvoje Foreo savo produkciją pradėjo platinti visai neseniai, prieš pat Kalėdas, o jų prietaisų galima nusipirkti Douglas parduotuvėse.

Žodžiu, esmė tokia, kad jis padeda mums TIKRAI švariai nuvalyti veido odą, todėl yra ypač naudingams moterims ir merginoms, kurios mėgsta naudoti makiažą. Iki pradedant naudoti Luna, aš savo veidą plaudavau skystu putojančiu prausikliu (rankomis) ir miceliniu vandeniu. Iš pradžių nusivalydavau akių makiažą, tada nusiprausdavau veidą prausikliu, o visus nešvarumų likučius nuvalydavau miceliniu vandeniu suvilgytais vatos diskeliais. Ir žinokit, tų makiažo likučių tikrai būdavo, tekdavo pakeisti kelis vatos lapelius, kol paskutinis likdavo visiškai baltas. Nuo tada, kai naudoju Foreo Luna, iškart po dušo veidą nusivalau BALTU medvilniniu rankšluostėliu. Tą darau labai drąsiai, nes rankšluostis nesusipurvina. Valio! Vadinasi, prietaisas atlieka savo darbą. Vėliau panaudoju savo micelinį Le Couvent des Minimes vandenį, vien kaip toniką, kad atstatyčiau odos ph pusiausvyrą ir galėčiau teptis veido serumą/kremą.

Prietaisas yra silikoninis, tai vienas pagrindinių pliusų, nes nuplovus jį vandeniu, tarp šerelių nesidaugina bakterijos - super higieniška. Jei įmesite į vonią, jis nesuges, nes yra atsparus vandeniui - galite laikyti ant dušo lentynėlės. Pakrovus bateriją, ji laiko net pusmetį. Prietaisas duoda ženklą, kai viena iš veido zonų lieka švari ir reikia pereiti prie kitos vietos. Turi kelis vibracijos intensyvumo lygius. Viena prietaiso pusė skirta valymui, o kita - priešraukšliniam masažui, kuris dar ir padeda geriau pasisavinti veikliasias veido serumo, ar kremo medžiagas. Po panaudijimo oda būna švelni kaip kūdikio. :) Prietaisų yra net kelių rūšių, todėl galima pasirinkti pagal savo veido tipą, amžių, ar net lytį.

Pastebėjau, kad kiek sunkiau valant prieiti prie nosies kraštelių, tačiau čia jau menkas minusas. Dar reikėtų įspėti, kad veidą valyti galima įprastu prausikliu, svarbu, kad jame nebūtų šveičiančių dalelių, kurios gali pažeisti silikonius šerelius.

Negaliu pasakyti, kad per tą mėnesį, kai naudoju Foreo Luna, mano veido oda kažkaip super pagražėjo, ar išsilygino mimikos raukšlelės. Svarbu, kad gaunu tą norimą komforto jausmą, kai žinau, kad tikrai gerai nusiprausiau veidą ir einu miegoti visiškai MAKEUP FREE. Dar labai malonus švelnumo jausmas ir pats nusiteikimas, tikėjimas, kad dabar oda lėčiau sens. :) Prie tokios vakaro rutinos reikėjo priprasti, nes veido prausimasis pradėjo užtrukti šiek tiek ilgėliau, tačiau, kai pripratau, negaliu be to gyventi. Sunku būtų užmigti, jei nepanaudočiau savo Lunytės. :)) Suma nemenka, tačiau verta investicijos. Juolab, kad vėliau nereikės pirkti jokių galvučių ir t.t. Prietaisas tikrai ilgaamžis.

Kokios Jūsų nuomonės apie tokius ir alternatyvius veido valymo prietaisus?

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus