Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Maisto papildai Truvivity

2016-03-27

truvivity

Šiandien pradedu vartoti naujus maisto papildus truvivity by nutrilite, kurie susideda iš grožio miltelių gėrimo (greipfrutų skonio), kurį reikia išgerti dienos metu, bei įprastų mums tablečių, kurios skirtos vartoti vakare.

Su šiais maisto papildais organizmas pagrinde turėtų gauti cinko, vitamino A ir vitamino C. Nors paskaičius sudėtį, galime rasti vynuogių sėklų, erškėtuogių, kininio dygliuotojo ožerškio ekstraktų. Papildai subalansuoti gerinti odos būklei. Ir pripažinkim, kad kartais naudojame daug brangiausių veido kremų, o savimi iš vidaus rūpintis pamirštame. Šiek tiek apie Amway atliktą apklausą jau kalbėjau čia. Žodžiu, esu pasiruošusi savimi pasirūpinti iš pagrindų. :) Manau, kad tokioms kaip aš, kurios dažnai valgo ne patį sveikiausią, o patį saldžiausią :)) maistą, ypač svarbu gauti maisto medžiagų, kurių pritrūkstame dėl skurdžios mitybos.

Nekantrauju savo pastebėjimais, įspūdžiais, kaip šie papildai veikia, pasidalinti su visomis moterimis. Įtikinti (arba ne), jog Truvivity vertas savo gana aukštos kainos (apie 120eur). Žinau, kad papildų veidu tapo pati Jenifer Lopez. Tikriausiai, viena įspūdingiausių pasaulio moterų, kuria tikrai žaviuosi. Gera tikėti, kad rūpinuosi savimi kaip kokia Holivudo žvaigždė. :))

Papasakokit kaip Jūs rūpinatės savo oda iš vidaus! Iki greito!

truvivity

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus