Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Jokių limitų!

2016-06-20

unlimitednagustudija

Tos, kurios sekate mano tinklaraštį, jau žinote apie Unlimited nagų studiją Kauno senamiestyje. Taip taip, jau pasakojau apie malonų moterų kolektyvą štai čia, o šiandien noriu jus nuoširdžiai patikinti, kad tai nėra kažkoks užsakytas straipsnis tam, kad saloną išgirčiau ir priliaubsinčiau koks jis nuostabus, o jūs visos būtinai turit ten apsilankyti ir pamiršti visas įprastas vietas, kuriose lankotės. Kalbėsiu konkrečiai.

Reikalas toks, kad (bent jau kolkas), tai yra vienintelė vieta, kur galite užsisakyti vardinę savo kliento kortelę ir naudotis ja kaip abonementu. Tikriausiai ir taip aišku, kad abonementas suteikia galimybę naudotis paslaugomis pigiau. Panašiai kaip soliariumuose. Skirtumas tas, kad soliariumo salone išnaudojate savo minutes, už kurias susimokėjote, tada - pasaka baigta. O nagų studija Unlimited savo paslaugas teikia be jokių manikiūro trukmės, ar vizitų skaičiaus limitų. Kiek per mėnesį prireiks, tiek ir lankykitės. Tai gali būti:

  • manikiūras;
  • nagų lakavimas;
  • kelių nagučių korekcija;
  • dailė;
  • gydymas;
  • o gal Jums visko kartu?

Kad būtų aiškiau, galim paskaičiuoti. Mėnesinis abonementas Unlimited studijoje kainuoja 29,99€, o VIENO manikiūro su ilgalaikiu lakavimu kaina 12-15€, dar priklausomai nuo to, kokias tiksliai paslaugas pasirinksite. Puodelio skanios kavos kaina kavinėse svyruoja apie 2€ - nagų studijoje jos atsigersite nemokamai.

Jei su kliento kortele nagus susitvarkyti ateisite bent 3-4 kartus per mėnesį, sutaupysite maždaug 15-30€.

Kas daugeliui merginų, kurios jau lankosi kituose manikiūro salonuose, gali būti aktualu, tai registracijos laikas. Žinau, kad daug kur yra eilės, laukimas trunka net kelias savaites. Iš savo patirties su Unlimited studija galiu pasakyti, kad paderinus laiką, ten galima apsilankyti jau kitą dieną, arba kelių dienų laikotarpyje. Jei jūsų darbo grafikas nėra lankstus, gali būti sunkiau, tačiau tikrai susitarsite, jog nereikėtų laukti savaičių savaites.

Nežinau kas turėtų atsitikti, kad aš ‘išsikraustyčiau’ į kitą manikiūro saloną. Neplanuoju savo vizitų nutraukti. Nors mėgstu paprastą manikiūrą ir švelnias spalvas, tai žaismingo lakavimo idėjų iš manęs, turbūt, nesulauksite. BET! Jei kartais būtų įdomu, visada mielai pasidalinsiu savo nuobodžių nagų nuotraukomis. :)

Dabartiniais savo nagais esu daugiau nei patenkinta. Ačiū Rasai.

unlimitednagustudija

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus