Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mėgstamiausi

2015-07-27

megstamiausi

Labai norėjau pasidalinti dalykais, kuriais paskutiniu metu mėgaujuosi, kurie paliko labai gerą įspūdį. Negaliu paskirti jiems konkretaus mėnesio, tai tiesiog šio laikotarpio mylimiausi. Ir nenoriu kalbėti tik apie kosmetiką, ar tik apie knygas. Daug smagiau rašyti savęs neribojant. Kai tik sukaupsiu kitą šaunųjį sąrašą, būtinai juo pasidalinsiu, nesvarbu ar tai būtų jau rugpjūtį, ar po pusmečio.

Į mėnesį dažniausiai perskaitau apie 3-4 knygas. Kaip kiekvieną įvertinti sprendžiu pagal tai, per kiek laiko ją ‘suvalgau’. Jei istorija mane įtraukia, dažniausiai ją perskaitau per vieną, dvi dienas. Dėl tokių knygų aš gyvenu! Jomis mėgaujuosi. Ir visai nesuku galvos, kad pagal savo amžių turėčiau skaityti rimtesnius kūrinius. Skaitau dėl savo malonumo, o ne su tikslu tapti labai protinga ir apsišvietusi. Ateityje apie tai norėčiau pakalbėti plačiau, o šiandien noriu pasidalinti dvejomis, praėjusį mėnesį perskaitytomis, knygomis, kurios man suteikė patį smagiausią laiką.

Tai yra Kiera Cass ‘The Heir’ - ‘Atrankos’ knygų serijos tęsinys, kuris pasakoja apie užaugusią sosto įpėdinę, Amerikos ir Maksono dukrą. Kad ir kaip visi skaitę ją peiktų, man labai patiko sukurtas charakteris. Princesė užaugo išlepusi ir arogantiška! Toks personažas man pasirodė daug tikroviškesnis, nei galėjo būti. Juk žmogus visą laiką gyveno prabangoj, į paprastų žmonių problemas žiūrėjo iš aukšto, pati savo kailiu nieko nepatyrė. Smagu, kad princesė nėra savo tėvų kopija. Juo labiau, kad veikėja man nepasirodė beviltiška. :) Laukiu nesulaukiu paskutinės dalies, kuri išeis kitais metais. Ir dėl princesės, ir dėl to, kad vėl galėsiu įkišti nosį į tolesnį Maksono gyvenimą, kurio pastarojoje knygoje labai nemažai. :) Beje, kaip jums viršelis? Man tai super!

Ir… Victoria Aveyard ‘Raudonoji Karalienė’. Dar viena įtraukianti knyga fantastikos mėgėjams. Nesu tikra, ar tai buvo tolimos ateities interpretacija apie mutavusius žmones, ar tiesiog kažkokio paralelinio pasaulio versija, bet man patiko. Kaip galiu pasakyti apie daugelį tokio tipo knygų - ‘Bado žaidynėms’ neprilygsta, bet kam patiko Suzanne Collins trilogija, turėtų patikti ir ‘Raudonoji Karalienė’. Žiaurūs sidabriniai ir nuskriausti raudonieji, meilė seilė, antgamtiškos galios, intrigos ir taip toliau. Ko čia nemėgti :)))

megstamiausi

Mano širdį neseniai užkariavo ir Garnier micelinis. Puikiai nuvalo makiažą, negraužia akių, pigus. Biodermos, ko gero, daugiau nepirksiu.

Dior lūpų putlintojas nėra naujas atradimas. Šis blizgesys mano rankinėje nešiojamas jau kokius trejus metus. Vieną pabaigiu, nusiperku naują. Ir ne todėl, kad jis stebuklingai išpūstų mano lūpas iki Kylie Jenner lygio. Todėl, kad maloniai kandžioja ir vėsina. Lyg ir nesuteikia spalvos, bet nėra visiškai skaidrus, puikiai atrodo. Nesausina. Aš ištikima jo gerbėja.

megstamiausi

L’occitane rankų kremas yra bene puikiausiai kvepiantis iš visų, kuriuos bandžiau. Gana greitai susigeria, gerai drėkina. Baigiu išnaudoti ir liūdžiu, kad teks atsisveikinti.

Dar vienas dalykėlis, kurį baigiu išnaudoti yra Victoria’s Secret Sheer Love kūno losjonas. Riebokas, bet nelipnus. Ypač tinka vasarai. Pasitepu kojas, o užkvimpa visi namai. Jei kas užeina, klausia kuo taip skaniai pasikvepinau. :) Laaaaabai norėčiau išmėginti kitus aromatus. Jei mano kosmetikos lentynoje visada būtų TBS kūno sviesto ir VS losjono, būčiau pati laimingiausia.

megstamiausi

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus