Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mint Candy Apple

2016-01-07

essiemint

Sveikos :)

Apie essie nagų lakus nėra per daug ką iš naujo pasakoti, nes visos esam juos girdėję, prisiskaitę N atsiliepimų ir prisižiūrėję krūvą nuotraukų.

Ne taip jau seniai, Lietuvoje buvo sunku jų įsigyti, todėl merginos turėdavo siųstis lakus iš užsienio. Kai galiausiai rado kur jų nusipirkti vietoje… Žinote, esu girdėjusi, kad ir dabar dar taip būna - negana aukštos kainos, parduotuvės (ir visokios pavienės perpardavinėtojos) prekystaliuose laiko essie lakus iš pasenusių kolekcijų. Tokių pasenusių, kad skiriasi jų šepetėliai. Todėl jei nė karto nebandėte šios firmos lako, o nusipirkę nusivylėte jo itin nepatogiu ir siauru teptuku, galit būt tikros, kad jūsų lakas pagamintas prieš kokius (bijau sumeluot) penkerius metus ir jau seniai išimtas iš pardavimo. Taip išeina, Jus kaip ir apgavo… Ypač, jei sumokėjote apie 10 eurų.

Dabartiniai essie lakai turi labai patogų ir platų teptuką, puikiai padengia lako plokštelę. Jei naudosite viršutinį lako sluoksnį, laikys super ilgai, o 10 eurų, atsižvelgiant į didelį buteliuką, nėra taip jau ir brangu. Turiu ne vieną šios firmos laką ir galiu drąsiai rekomenduoti. ANNY ir essie, tikriausiai, gamina mano pačius mėgstamiausius nagų lakus. Pavyzdžiui, paskutiniu metu, visai nusivyliau tokiais populiariais Sally Hansen lakais, bet čia jau kita tema…

Niekaip negaliu apsispręsti dėl “Mint Candy Apple” atspalvio, kuriuo esu nusilakavusi savo nagus… Galvoju, tikriausiai toks manikiūras labiau tiktų pavasariui? Dar labai norėjau uždėti auksinių blizgučių ant viršaus, bet turėjau tik rožinius… Ką manote? Vos nusilakavusi, nusilaužiau savo mažylio piršto nagą! Visas darbas per niekus. Keliauju tvarkytis.

Tiesa, topbeauty.lt yra patikimas essie platintojas, galit nebijodamos užsisakyti.

essiemint

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus