Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

E.Mi nagų lakai: Misty Pink, Linen, Antique White

2017-02-19

e.minagulakai

Apie manikiūrą su profesionaliomis E.Mi priemonėmis jau pasakojau va čia. Praėjus dar mėnesiui, mano nuomonė nepasikeitė - top coat’as labai greitai nagų laką išdžiovina, aliejukas odelėms jas ilgam laikui sudrėkina, su dilde galima vos ne pirštą nusidildinti kokia aštri. Išvardinti produktai yra mano TOP3 :) Nagų lako pagrindas geras, bet nieko ypatingo, kas jį išskirtų iš kitų prekių, nepastebėjau, odeles minkštinančią priemonę kažkaip irgi rečiau naudoju.

Šiandien tiesiog noriu parodyti kaip ant nagų atrodo mano turimi šviesūs lakų atspalviai. Žinau, nulakuota ne tobulai. Bet įspūdį, kaip tai atrodo ant nago plokštelės, susidaryti galima.

Prieš perkant nagų lakus internetu, visada pirmiausia ieškau blogų su swatch’ais. Gerai žinomų firmų pavyzdžius galima rasti lengvai, o štai rečiau girdimų - sunku. Labai tikiuosi, kad nors vienai merginai šis mano įrašas pasirodys naudingas.

Kitame įraše parodysiu savo mėgstamiausias E.Mi nagų lakų spalvas, kurias tiesiog dievinu! Paruošiau atskiras nuotraukas kiekvienam lakui.

e.minagulakai

Antique White yra LABAI LABAI švelniai patonuota balta spalva. Puiki pigmentacija. Ant įdegusių rankų atrodys kaip tiesiog baltas lakas.

Linen šviesus, kreminės spalvos atspalvis.

Misty Pink yra skaidrus, švelniai rožinio atspalvio lakas.

e.minagulakai

Iš kairės į dešinę (nuo nykščio) ant mano nagų: 3 sluoksniai #002 Misty Pink, 2 sluoksniai #008 Linen, 2 sluoksniai #005 Antique White.

e.minagulakai

comments powered by Disqus