Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Maisto pirkiniai

2014-05-09

foto

Naršiau assorti.lt parduotuvėje ir ieškojau ko nors skanaus pusryčiams. Keletą dalykėlių užsisakiau ketvirtadienį, o pirmadienį ryte gavau štai tokį, iš pirmo žvilgnio gardų, siuntinuką.

  1. Pirmiausia išmėginau pakelį Earl Grey latte arbatos. Vienas puodelis man kainavo apie 2,5lt už kuriuos nieko gero negavau. Arbata nelabai skani (asmeniškai man). Išties, tai skonis kaip paprastą Earl Grey užplikius vandeniu, įsidėjus cukraus ir įsipylus šlakelį pieno. Tai būtų daug sveikiau ir protingiau, nes šis miltukų mišinys pilnas visokių E, kazeinatų ir stabilizatorių. Gal visi šie pavadinimai nieko blogo nereiškia, bet sudėtis daug mieliau skambėtų be jų. Jei Jums patinka arbata su pienu, tai siūlau patiems ir pasigaminti, bus pigiau ir skaniau, saldumą galėsit pasireguliuoti pagal save.

  2. Dar vienas nepavykęs pirkinys - labai gražiai įpakuota, pinakolados skonio arbata - BASILUR Love Story Book Vol III. Arbatžolės atrodo nuostabiai, puodelyje nelieka nuosėdų. Tikriausiai rekomenduočiau visiems, jei ne vienas, mane ypač erzinantis dalykas - jos aromatas. Pinakolados neprimena anaiptol, bet turi keistą, kažkokio tabako kvapą. Arbatą man norisi rūkyti, o ne ją gerti… Kadangi aš nerūkau, tai ir arbata liks nesunaudota, nors pabandysiu pasiūlyti draugams, o gal kažkam patiks? :)

  3. Labiausiai mane nuvylusiu gaminiu šį kartą tituluoju TREK energijos batonėlį su uogomis. Užsisakiau, nes patiko jo natūrali sudėtis, o visokius sveikuoliškus batonėlius aš labai mėgstu. Etiketėje nurodyta, kad batonėlis susideda iš datulių, sojos, razinų, avižų, natūralių žolelių… Batonėlio niekaip nesugebėjau įveikti, šuo taip pat neėdė, nors apetitu nesiskundžia. Skonis tartum maltų avižų sulipintų su vandeniu. Nemaloni tekstūra ir kvapas.

  4. Neseniai paragavau ir Gerovės Slyvų uogienės. Beveik tobula. Nuostabus dalykas tas, kad ji pilna nesmulkintų slyvų. Koją pakiša tik neapsakomas jos saldumas. Šiaip ar taip, Gerovės produktai po truputį užkariauja mano virtuvę ir jais esu patenkinta. Jie, beroc vieninteliai Lietuvoje, gamina vyšnių įdarą pyragams, kurį galėčiau kabinti šaukštais.

  5. LIZI’s granola su obuoliais ir cinamonu man patiko. Tačiau tik tiek. Nieko ypatingo. Džiovintų obuolių gausu, o cinamono beveik nejaučiau. Pati granola gana smulki. Gal netinkamą skonį pasirinkau. Mačiau, kad dar yra pirkti šokolado, pistacijų, melasos skonių. Manau, kad pamėginsiu užsisakyti dar kartą.

  6. Esu visai patenkinta GOOD SEED kanapių sėklomis su cinamonu. Dedu jų visur: į pusryčių dribsnius, įvairias namines užtepėles, salotas… Skonis šiek tiek saldokas, truputį primena riešutus. Jomis dabar keičiu, jau atsibodusius, linų sėmenis. Vėliau vėl grįšiu prie jų.

  7. Vienas dalykėlis, kuris atrodė labai viliojamai - šaltalankių arbata. Gavusi ir tik tada paskaičiusi sudėtį, šiek tiek nusivyliau. Kokia čia arbata, tai paprasčiausia tyrė. Šaltalankių uogos ir cukrus. Tas pats, kas uogienę užpilti verdančiu vandeniu, bet arbata to nevadiname, taip? Man toks gėrimas yra per saldus, o jei tyrės įdedu mažiau, tada jaučiasi per mažai šaltalankių. Esu tikra, kad kažkur šį produktą šauniai sunaudosiu, tik dar nežinau kur.

  8. Paskutinis mėgintas skanėstas - organiškas ananasų ir anakardžių batonėlis Tropical Wholefoods. Šiek tiek rūgštokas, bet skanus. Puikus greitas užkandis. Pagamintas iš džiovintų ananasų, avižų, ryžių sirupo, anakardžių riešutų, obuolių sulčių, miežių traškučių ir saulėgrąžų aliejaus. Antrą kartą tikriausiai nepirksiu, bet nieko blogo apie jį pasakyti negaliu.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus