Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Maisto pirkiniai #2

2014-10-06

foto

Vėl susikaupė nemažas bagažas nebandytų ir visai įdomių maisto pirkinukų. Nežinau, ar toks mano įrašas gali būti kam nors naudingas, bet tikiuosi, kad sudominau :)

  1. Good Hemp augalinis kanapių sėklų pienas su omega 3. Pirkau, nes labai mėgstu pusryčių dribsnius valgyti su įvairiomis Alpro augalinio pieno rūšimis. Kanapių pieno niekada nebuvau mačiusi, todėl apsidžiaugiau, kad gaiu išmėginti kažką naujo. Pamaniau, gal bus kas nors ypač skanaus ir nepakeičiamo. Išties, tai nusivyliau. Skonis labai jau lengvas, labai panašus į paprasčiausią vandenį, o ir kainuoja virš 10Lt. Daugiau tikrai nepirksiu. Nusprendžiau, kad nieko skaniau, nei migdolų pienas nėra. (Bent jau migdolinis dabar mano mėgstamiausias)

  2. NATURE iš gamtos kviečių trapučiai. Avietiniai ir įvairių skonių rinkinys. Apie avietinius jau buvau girdėjusi gerų atsiliepimų, tačiau man didelio įspūdžio nepaliko. Skanūs atrodė tik tada, kai suvalgiau kelis išbadėjusi, o šiaip - nelabai. Įvairių skonių rinkinys mane net suerzino. Vienas traputis, kuris man tikrai patiko, buvo su kokosiniu glaistu. Bet bėda tame, kad iš 14 vienetų, radau vieną vienintelį kokosinį traputį. Su apelsinais ir tamsiu šokoladu apskritai nepatiko, glaistas vėlėsi burnoje. O ir kalorijų vienas traputis turi tiek, kiek ir skanus sausainis su šokoladu, maistinė sudėtis taip pat nestebuklinga. Žodžiu, kitą kartą geriau jau pirksiu sausainių. O gaila, nes Vokietijoje pirkdavau labai skanius, jogurtinio glaisto ryžių trapučius, buvo nekaloringi ir tikrai skanūs. Puikus užkandis skubant…

  3. Alma Muah latte kavos skonio jogurtas. Man labai patiko! Riebokas, tirštas su gana sodriu kavos skoniu, labai kvepia. Viena mergina sakė, kad jai kavos skonis net per stiprus, o aš būtent tuo ir džiaugiuosi. Jei latte, tai latte. Manau, kad pirksiu dar ne kartą.

foto

  1. RUDE HEALTH (įžuliai sveiki:)) pusryčių dribsniai. Granola su obuoliais man patiko, skani ir traški, tačiau nebuvo kažkas ypatingo ir nepaprasto, kad rekomenduočiau būtent šią rūšį ar gamintoją. Labiausiai mane papirko žaismingos rude health pakuotės. O va pūsti rudieji ryžiai man puikus atradimas, tik brangoki, mokėjau virš 10Lt. Vienus valgyti su pienu gal ir nelabai skanu, nes jie be cukraus, tačiau įmaišyti į jogurtą ar kitus pusryčių dribsnius - tobula. Taip pat labai džiaugiaus, kai juos radau, nes jau žinau kokiam greitam desertui juos sunaudosiu. Paprastai parduotuvėse būna pirkti tik pūstų kviečių meduje, o jie labai saldūs, todėl desertams ruošti nelabai tinka. Jei įdomu, rude health gaminių galite įsigyti assorti parduotuvėse.

  2. Jordans Country Crisps traškūs avižiniai dribsniai su džiovintomis braškėmis. Manau, kad patiktų daugeliui, o man užkliuvo jų saldumas. Tiesiog per daug jo, norėtųsi ko nors ne tokio saldaus. Geriausias dalykas juose yra džiovintos braškės. Bent šiek tiek rūgštelės, o ir šiaip braškes aš labai mėgstu. Antrą kartą vis tik nepirksiu.

  3. Selga avižiniai ir Selga ruginiai sausainiai. Man patiko jų patogi, lengvai užspaudžiama pakuotė ir jų kiekis toje pakuotėje (315g). Avižiniai sausainiai yra tiesiog tradiciniai avižiniai sausainiai, gana trapūs ir ne per kieti, manau, kad sutrupinus ir sumaišius su sviestu, būtų puikus kokio nors sūrio pyrago pagrindas. Ruginiai sausainiai jau visai kita istorija. Vienus valgyti būtų, švelniai tariant, neskanu. Rupūs ir visai nesaldūs, derėtų valgyti su kokiu nors sūriu pagardu. Pagalvojau, kad puikiai tiktų amerikietiškiems s’mores gaminti! Būtų tobula. Jei tik rasiu, būtinai dar pirksiu pavasarį, kai prasidės vakarojimų prie laužo sezonas.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus