Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Foodie Penpals: spalis

2014-11-06

foto

Šį mėnesį foodie penpals siuntinuko sulaukiau šiek tiek vėliau. Kai tik nukeliavau į paštą, man voko nenorėjo atiduoti. Spėkit kodėl? O todėl, kad vietoj pavardės Janužienė, buvo užrašyta Jsnužienė :D Maniau, kad išvirsiu iš klumpių. Ar sutapimas, kad siuntinukas, kurio laukiau, atkeliavo būtent mano adresu, mano vardu… ir beveik identiška pavarde :D Ir iš viso, kas čia per pavardė, kuri prasideda dviem priebalsėm. Turbūt darbuotoja iš lovos išlipo ne ta koja. Šiaip ar taip, namo grįžau nešina voku.

Va tada padariau klaidą. Nusprendžiau praplėšti tą voką belekaip. Nemaniau, kad jo paminkštinimas bus pagamintas iš kažkokio neaiškaus pluošto. Atrodė, tartum tai būtų dulkių siurblio turinys. Pilki gumuliukai pradėjo skraidyti po visą kambarį. Vėliau užtrukau gerą pusvalandį, kol viską nupurčiau ir išvaliau.

foto

Viduje radau pakelį shortbread sausainių (paketas atkeliavo iš Škotijos), stiklainiuką druskos su aštriais prieskoniais, džiovintų granatų sėklų ir gerokai sutrintą šokoladinį skanėstą. Vos nepamiršau - dar buvo pridėtas rankų darbo atvirukas. Koks sutapimas, kad ant viršelio puikuojasi šunelis. Tartum visi žinotų, jog aš myliu šunis, praeito mėnesio atvirukas vaizdavo - vokiečių aviganį. :)

Iš pradžių puoliau ragauti džiovintas granatų sėklas, niekada tokio dalyko nebuvau mačiusi. Skonis primena razinas, pamaniau, kad bus puikus salotų pagardas. Vėliau pradariau pakelį sausainių ir ėmiau ruošti savo arbatos popietę. Beskanaudama atsiverčiau atviruką ir ėmiau skaityti. Kažkas ne taip. Ten parašyta, jog aš dar turėjau gauti pakelį traškučių. Pirmiausiai pamaniau, kad maniškė maisto draugė jų man nesupakavo, iš serijos ‘norėjau įdėti pinigų, bet jau užklijavau voką’, tačiau toptelėjo mintis dar kartą peržvelgti jau praplėštą pakuotę. TAIP, ant viršaus, lietuviškai užrašyta, jog siuntinys turėjo pakavimo defektą :) Vadinasi, traškučiai ‘pabėgo’. Kaip suprantu, jie pasimetė jau Lietuvoje, nes antspaudas po defekto varnele jau lietuviškas. Gaila, ką aš galiu pasakyti…

foto

Šiaip ar taip, buvo dar vienas smagus foodie penpals mėnesis.

Aš spalio dėželę siunčiau į Olandiją, o lapkričio siuntinuką ruošiu į Didžiąją Britaniją. Įdomu tai, kad pagal suskirstytus mėnesio maistinukus, šį kartą siuntio turiu sulaukti iš LIETUVĖS! :)

foto

Žinau, kad ne vienas jūsų neseniai prisijungė prie projekto. Nebūkit skūpūs, papasakokit apie savo patirtį, labai labai lauksiu.

P.S. Mano arbatos popietė buvo labai gardi.

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus