Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Foodie Penpals: lapkritis

2014-11-28

foto

Šio mėnesio foodie penpals mane labai smagiai nustebino. Man parašė Justė. Ji šiame projekte dalyvauja pirmą mėnesį. Kai maisto siuntinukais keičiasi žmonės iš tos pačios šalies, nėra nieko stebinančio. Daug dalyvių yra iš Didžiosios Britanijos - pasirinkimas, kuo žmogų nustebinti, tikrai didelis. Štai mažesnėje šalyje, tokioje kaip Lietuva, tai tampa šiek tiek sudėtingesne užduotimi. Justė su ta užduotimi susitvarkė puikiai. Neatsimenu kada paskutinį kartą tiek visko prisiskanavau.

Kiekvieną kartą, kai išpakuoju foodie penpals siuntinuką, mano namuose vyksta mini vakarėlis. Bent jau maža arbatos popietė - to siuntinuko tematika. :) Šį kartą pasisėdėjimas buvo labai jaukus - jau Kalėdinis. Justė man įdėjo NAMINIŲ KŪČIUKŲ, nuostabiai skanių! Ir dar naminio PUMPKIN SPICE LATTE sirupo į kavą. Kas rudens-žiemos metu yra buvęs starbucks’e, tikriausiai žino jų populiariąją pumpkin spice latte. O štai aš dabar galiu ją gerti namuose. Keistas dalykas tas, kad man skaniausia to sirupo įsipilti į arbatą. Aromatas nuostabus. Ačiū Tau už viską, Juste.

foto

Tiesiog negaliu neparodyti viso to gėrio, kurį išpakavusi radau. Štai šokoladas buvo pirktas užsienyje, kaip - įtariu - ir dar keli skanėstai.

foto

foto

Vienas iš mano anksčiau neragautų dalykėlių, buvo prieskonių mišinys bulvėms. Jo tikrai galite įsigyti didesnėse parduotuvėse, ką patariu padaryti. Bulvės gavosi labai skanios. Paįvairino mano įprastus pietus. Pagaminti labai paprasta. Tereikia nuplauti bei susmulkinti bulves su lupena, sumaišyti jas su prieskoniais ir keliais šaukstais aliejaus. Pašauti į orkaitę ir viskas, darbas padarytas! :) Mišinys iš firmos Schwartz.

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus