Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ką šiandien valgiau?

2016-06-06

kavalgiau

Man visada patinka skaityti tokius blogerių įrašus, arba žiūrėti video, kur galiu pasisemti idėjų ką paruošti ir savo pietums, arba užkanndžiams… Kai nusprendžiau fotografuoti ką per dieną suvalgiau pati, šiek tiek nusivyliau, nes gerų idėjų Jums mestelti, manau, nepavyks. Nieko originalaus. Atsiprašau :D Bet kad jau turiu visas nuotraukas, kodėl neparodžius.

Nesu aš sveikuolė, valgau viską (ir šokoladus, ir cepelinus:)). Kartais daugiau, kartais mažiau. Mano pavyzdžiu per daug nekviesčiau sekti.

kavalgiau

Pusryčiams visada valgau tai, ką randu šaldytuve. Vyras išverda kavą, aš paserviruoju stalą. Šį kartą buvo pusė kruasano ir bandelės su vyšniomis, bananas, sumuštinukas su sūrio kamuoliuku, lašiša, sultenėmis. Jei įdomu, tai visko, ką matote ant stalo, mes neįveikėme. Likučius visada gražiai supakuoju į sandarias dėžutes ir pastatau į šaldytuvą.

kavalgiau

Pietavau mieste, TakeWay. Buvau šiek tiek sušalusi, todėl, kol laukiau maisto, rinkausi karštą vyšnių ir serbentų gėrimą (man buvo per saldu), o vėliau atkeliavo salotos su kepta lašiša bei ruginė duonelė. Visko taip pat nepavyko įveikti, teko pabaigti mano pietų partneriui… :))

kavalgiau

Vakare atėjo metas pertraukėlei su kava ir knyga. Tada bėgau sportuoti. Vakarą užbaigiau grūdėtos varškės indeliu, į vidų įsidėjau šaukštelį braškių džemo.

Kasdien valgau skirtingą maistą, kažkokios ypatingos rutinos neturiu. Jei būtų įdomu sulaukti daugiau tokio tipo įrašų, leiskit man žinot. :)

kavalgiau

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus