Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Maisto pirkiniai iš assorti.lt

2016-06-09

pirkiniai

Viską, ką matote nuotraukoje, pirkau assorti parduotuvėje. Nemanau, kad greitu metu ten vėl apsipirkinėsiu internetu. Tiesiog, kiek pamenu, dar nebuvo nė vieno karto, kad gaučiau viską, ką užsisakiau, be jokių išlygų. Nuolat vienos prekės pakeičiamos alternatyviomis, arba už neturimą prekę grąžinami pinigai. Nors visą laiką pažymiu varnelę ties pasirinkimu, kad darbuotoja savo nuožiūra pakeistų prekę į alternatyvą, vistiek sulaukiu skambučių telefonu ir visokių derinimų kas ir kaip. Kai gaunu siuntinuką, būna kaip staigmenos dėžutė, vienos prekės pakeistos iš anksto pasitarus su manimi, kitos nepasitarus.

Paskutinį sykį, sekančią dieną po siuntinio gavimo, apskritai prisiminiau, kad man neįdėjo indelio chai latte už kurį sumokėjau apie 6 eurus. Jau buvau spėjus susinervinti, pradėjau keikti tą parduotuvę ir dievagotis, kad daugiau į tą pusę nepažiūrėsiu… Bet, po kelių minučių, man paskambino kurjeris ir atnešė kažkokį paslaptingą siuntinuką, kurio nelaukiau. Atplėšiu, o žiūriu mano chai latte atskirai supakuota. Vadinasi, darbuotojai suskubo ir savo klaidą ištaisė. Bet vistiek bendra patirtis nelabai maloni.

Vienas iš įdomesnių pirkinių buvo greitai paruošiama tailandietiška sriuba/pasta Tom Yum. Reikia įpilti vandens, užvirti… ir pridėti dar visko, ko širdis geidžia. Vištienos, krevečių, žalumynų. Aš papildomai įpyliau kokoso skonio kanapių pieno, kepintų krevečių, viską sutirštinau šaukštu krakmolo. SKANU, tik turiu įspėti, kad labai aštru. Kas aštrumo nemėgstat, jokiu būdu nepirkit.

Dar labai įdomi patirtis buvo su Coffee Brewer kavos maišeliu dviems asmenims. Atplėši maišelį, užplikai kavą, palauki, kol prasifiltruos ir supilstai į puodelius be jokių tirščių. Manau, kad labai patogu būtų įsimesti į kelionę, kur galima gauti karšto vandens. Po to, be jokio vargo, išmeti tuščią pakelį ir ramu. Nors vandens pyliau tiek, kiek parašyta ir išlaukiau gana ilgai, kol vanduo prisigers, man kava pasirodė silpnoka. Bet skani, nieko blogo negaliu pasakyti.

OldElPaso meksikietiško stiliaus pupelės buvo keistas atradimas. Tikėjaus, kad skardinėje rasiu ir sveikų pupelių, o ten tokia malta pupelių pasta. Kam, apart meksikietiškų patiekalų, sunaudoti, taip ir nesugalvojau. Reiks daryti vakarą su tortilos traškučiais, načos, gvakamolėm ir t.t., bus puikus pagardas. Vis kažkas neįprasto. Galvoju, gal dar visai tiktų tirštoms sriuboms.

Royal Popcorn, su sūdyta karamele, kaip tik vakar mačiau Majuose. Tai įsigyti tikrai nėra problema. Ką galėčiau papasakoti… Hmm… Na, pirmiausia, mano skoniui jie ryškiai per saldūs. Vos įveikiau per tris kartus. Gal labiau ne popkornai, o karameliniai saldainiukai. O karamelės ir druskos derinys visada man patiko. Būtų puikus pms’inis užkandis.

pirkiniai

Lizi’s granolą bloge jau kažkada rodžiau. Viena geriausių granolų, kokią tik ragavau. Šį kartą pirkau mažą pakelį, vienam kartui. Nors su kokiu pienu, tai ir porcijai neužtektų. Manau, kad patogesnis variantas būtų nešiotis rankinėje ir susipilti ant kokio jogurto, dėl sotumo. Bet kuriuo atveju, mano galva, labiau apsimoka pirkti didelį pakelį, nei už kelis šaukštus mokėti virš 80ct. Tiesa, užsisakinėjau ir kitų skonių, bet neįdėjo, nebuvo…

TREK ir Lifebar kokosiniai energijos batonėliai buvo labai skanūs. Kaloringi, tikrai jokie ne baltymų, greičiau cukriniai, jei jau paskaitysim sudėtį. Bet pirmoje dienos pusėje, neturint laiko, gali pakeisti pusryčius ir suteikti energijos. Tuos užskaitau. Man atrodo, jų dar galima nusipirkti Vero Cafe.

NAKD batonėlis (turėjau dar ir kito skonio) su pekano riešutais man buvo fui fui fui. Visi Nakd batonėliai, kuriuos tik ragavau, buvo tokio skonio… Lyg valgyčiau vieną didelę raziną. Nebepirksiu.

Delixia karamelė mažyčiame stiklainėlyje labai mielai atrodė. Pamaniau, kad būtų puiki dovanėlė prie arbatos draugei. Skanu, saldu. Primena Rududu, gal tik kiek skystesnė. Panašiai kaip Karvutės saldainių įdaras. Didesnio indelio nepirkčiau, pavojinga padauginti. :))

Allos paštetą su Shiitake grybais valgiau užsitepusi ant trapučių ir ant viršaus užsidėjusi Jam Jazz svogūnų džemo su spanguolėmis. Paštetas kaip paštetas - nieko ypatingo. O džemas man visai nepatiko, esu ragavusi daug skanesnių, tik nepamenu kokios firmos. Šis buvo toks… Net nežinau, svogūnus užgožia cukrus, ar kas, bet net ne spanguolės. Nebepirksiu nei vieno, nei kito.

Ir vos nepamiršau skystos purškiamos druskos! Pirkau su žolelėmis. Nu ką, visai nieko, paprasta naudoti, druska tolygiai visur pasiskirsto. Ar čia kažkas nepakeičiamo? Nemanau. Bet smagu pasižaisti.

Jei tik įdomu, vėliau dar sumedžiosiu įdomesnių maisto pirkinių ir būtinai aprašysiu.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus