Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Maisto pirkiniai

2016-10-10

maistopirkiniai

Jau kurį laiką nieko nerašiau apie maisto pirkinius, pagalvojau, kodėl nepadarius to vėl?

Šį kartą, apie assorti.lt užsakymą. Nors tikiu, kad kai kuriuos produktus rastumėte ir įprastuose marketuose netoli namų. Kitam kartui turiu kiek kitokią, sau labai smagią, idėją. Tikiuosi, kad greitu metu pavyks ją įgyvendinti. :)

  • Pradėkim nuo mission tortilla chips. Jokio įdomaus skonio, tiesiog padruskuoti. Niekaip ypatingai neišsiskiria nuo tortilos traškučių, kuriuos rastumėte Maximose. Vienas didelis pliusas tas, kad pakelis ir jame esantis čipsų kiekis yra tikrai didelis. Arba visai šeimai pamaitinti (jei didelė), arba gerai draugų kompanijai pavaišinti. Galima sudėti į skardą ir uždėjus daug sūrio juos užkepti, arba patiekti su avokadų užtepėlėmis ir t.t. Vakarėliams tikrai geras variantas.

  • Angry Birds Stella Thai Style čipsus prigriebiau ne dėl pakuotės :), o iš įdomumo. Niekada anksčiau nemačiau bulvių traškučių su tailandietiškais prieskoniais. Na, žinokit, man patiko. Labai įdomus skonis, šiek tiek gal net salstelna… Aš pabūsiu keistuolė ir pasakysiu, kad įprastai, atsidariusi pakelį čipsų, jų vienų nežiaumoju. Dauguma čipsų maišeliuose man būna per riebūs, o tokio tipo traškučius, kaip šioje dėžutėje (pavyzdžiui kaip Pringles), mėgstu patiekti prie maisto kaip garnyrą, gal net labiau papuošimą. Jei gaminu naminius mėsainius, arba pusrytinius sumuštinius su keptu kiaušiniu ir pupelėmis… Lėkštėje nedidelė saujelė čipsų ir gražiai atrodo, ir skanu. Pastarųjų dar liko apie pusę pakelio, bet greitai bus sunaudoti. Pabandykit.

  • Morelli makaronai su kalmarų rašalu buvo tiesiog pasakiški. Italai žino ką daro. Buvo taip skanu, kad ketinu nusipirkti daugiau įvairių šios firmos makaronų. Mačiau ir su paprikomis, ir su baziliku… Aš saviškius patiekiau su kepinta vištiena, pievagrybiais, marinuotais kalmaro gabaliukais ir philadelphia sūriu.

  • Kad jau prakalbom apie makaronus, tai reikia paminėti ir Isabel kalmariukus salsos padaže, su kuriais juos ir patiekiau. Atskirai tie kalmarų gabaliukai man visai neypatingi. Vienų jų tikrai nevalgyčiau, tačiau pakepinus, kai suminkštėja ir susimaišo su kitais produktais, duoda labai gerą prieskonį, suminkštėja… Super.

  • Cadbury karšto šokolado gėrimas man LABAI patiko. Aš apskritai mėgstu Cadbury šokoladą, tai ir kietoj, ir skystoj formoj, man jis tiesiog NIAM NIAM NIAM. Galima pasidaryt norimo tirštumo, gert kaip kakavą, arba kaip skystą šokoladą. Pliusas tame, kad tikrai labai gerai ištirpsta piene ir nepalieka jokių gumuliukų. Vis galvoju apie Kalėdinę dovanėlę, kurią ketinu paruošti blogo skaitytojoms, galvoju, kad reikės nupirkti ir pakelį šio geriamo šokolado…

  • Daug apie Buon Gusto itališkos sriubos mišinį papasakoti aš negaliu. Nieko negalėčiau išskirti. Manau, kad visai gera idėja. Pupelės, žirneliai, perlinės kruopos… Viskas vienoje vietoje, nereikia pirkti daug atskirų pakelių. Sriubai puiku. Jei norit greito varianto, tai žinoma, geriau pirkit konservuotus, arba šviežius produktus. Džiovintą mišinį teks ilgai virti.

  • Pagaliau priėjom prie didžiausią, bet ne geriausią, įspūdį man palikusio gaminio - Heinz Piccalilli Pickle padažo. Tikėjaus, kad bus marinuotų agurkėlių skonio… Bet kad ŠITIEK DAAAUG ACTO, tai nemaniau. Viduje yra ir svogūniukų, ir dar kažkokių daržovių gabaliukų, nu bet praktiškai neįmanoma valgyti. Žiauriai rūgštu, tiesiog ėda gerklę :)). Bandžiau vis kur nors įdėti nedideliais kiekiais, bet nepadėjo. Neįsivaizduoju ką su juo darysiu. Tegu dar pastovi šaldytuve, o kitoms šeimininkėms, tai negalėčiau jo parekomenduoti.

Ką gero, paskutiniu metu, maisto prekių parduotuvėse atradote jūs? Gal ką labai skanaus, o gal kažkas stipriai nuvylė? Pasidalinkit savo patirtim, būsiu dėkinga. :)

maistopirkiniai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus