Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Tundra!

2016-10-11

tundrasnacks

Vis tik aš mėgstu kalbėti apie maistą! Jį ragauti, apie jį pasakoti. Atrasti ką nors naujo, savo atradimais dalintis.

Ypač mėgstu pusryčių metą. Tarsi mėnulio fazės, keičiasi ir mano maisto pasirinkimas rytais. Kurį laiką galiu valgyti vien skirtingus pusryčių dribsnius su pienu, tada ateina košių eilė, vėliau skrebučių su avokadais, dar vėliau įvairių kiaušinienių, na ir taip toliau… :)

Visi SVEIKAI MITYBAI prijaučiantys, ir ne tik, sukluskite.

Dabar man visiška TUNDRA fazė. :) Galvoju, gal kelis skanėstus nusinešti į darbą užkandžiui, bet jaučiu, kad ofiso jie nepasieks. Nebent nusipirkčiau naują partiją batonėlių, mano turimos atsargos jau senka.

Jei tikitės kažko panašaus į Twix, ar Mars šokoladukus, turiu jus nuvilti. Na, ne tokio tai tipo saldėsiai. Tai sveiki daigintų grikių batonėliai be pridėtinio cukraus, veganiški. Žodžiu - ta geroji energija, kurios mums pakaks kiek ilgiau nei pusvalandžiui. O jei anksčiau bandėte visus garsiuosius TREK, nakd, Lifebar batonėlius, siūlau juos iškeisti į lietuvišką produktą. Ir ne vien todėl, kad paremtumėte lietuvišką verslą. Labai nuoširdžiai pasakysiu, kad iš visų mano mėgintų tokio tipo užkandžių, Tundra yra patys skaniausi. Jei sekate mano tinklaraštį ilgiau, žinote, jog nemeluoju, esu aprašiusi ir daugiau panašių gaminių.

Išbandžiau trijų skonių Tundra batonėlius. Su kakava, su cinamonu, ir Slibinutis. Slibinučiai man patiko labiausiai, patys gardžiausi. Nors su cinamonu irgi labai skanūs. Dabar ypač tinka skanauti, nes prieskoniai juos padaro tokius… sezoninius. :)

Taip pat visai nesumeluosiu, kad mano pažintis su džiovintais daigintais grikiais jau gana sena. Kažkada vyras parnešė pakelį paragauti. Tokie trapūs, traškūs… Skanūs ir vieni, bet tokie smulkučiai. Jau nuo seno susigalvojau juos valgyti kartu su jogurtu. Ir tai yra NEREALIAI SKANU. Tik niekada nesumąsčiau jų maišyti su kokiomis kitomis sėklomis ar uogomis, tundrasnack.lt man juos priminė su savo mišiniu Grikių Lambada. Šokį šoka daiginti grikiai, dumplainio uogos, goji, linų sėmenys. Tooooks puikus derinys. Tie dumplainiai, goji rūgštelė, traškūs grikiai. Mmmmm…

Manau, kad laisvai galite naudoti ir košėms pagardinti, ar kam tik norite. Aš valgiau, ir toliau valgysiu su jogurtu. Šį mišinį įsigyti rekomenduoju labiausiai. Jei batonėlius mėgsta ne visi, tai pagardintas Grikių Lambada jogurtas, turėtų patikti daugeliui. Arba, jei netingite, susimaišykite tokį gėrį namuose. Nepasigailėsite.

Ar nepagalvojot, kad dėžutė tokių skanėstų būtų originali dovanėlė, pavyzdžiui, po eglute? Mačiau, kad dabar parduotuvė turi specialų pasiūlymą boso dienai, kuri bus spalio 16d. Nežinau, tačiau spėju, kad koks nors šventinis rinkinukas atsiras ir prieš žiemos šventes.

Viską rasite tundrasnack.lt.

tundrasnacks

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus