Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Atsikandi ir Kalėdos

2016-12-20

atsikandiirkaledos

Dabar, berašant, geriu abrikosų arbatą… ir net seilės kaupiasi kaip norėčiau sukirsti skanų Tundra batonėlį. Tik jau vėloka, teks susilaikyti, kam man prieš miegą ta energija. :(

Skubu pasidalinti Kalėdinės dovanėlės idėja, nors, turiu pripažinti, kad jau vėloka ruoštis šventėms. Negaliu pagalvoti, jog kažkas taip užsimiegojo, kad dar nesupakavo savo brangiausiems Kalėdinių dovanų.

‘ATSIKANDI… IR KALĖDOS’, kaip tikiu, pradžiugintų kiekvieną sveikos gyvensenos propagutoją. Jei pamenat, pasakojau, kad buvau už šių batonėlių užsikabinusi pusryčiams. Dabar gi - nešiojuosi su savimi greitam užkandžiui. Kuo toliau, tuo labiau prie jų priprantu, labiau pamėgstu, o kai pamatau kur nors gulintį vienišą Slibinutį, mirštu kaip jo noriu! Tiesa, į šiuos batonėlius sėkmingai įsisuko ir mano vyras - tris kartus per savaitę, prieš sportą, kaip maldelė. Tenka dalintis.

Tai išties puikus energijos užtaisas, kai jos trūksta, bet nesinori apkrauti skrandžio.

ATNAUJINIMAS: Nesusilaikiau, jau kramtau savo Slibiniuką…

…Ir bliamba, nenoriu, kad atrodytų kaip reiklama, aš tikrai juos labai pamėgau! Maždaug vasarį pas mane baigsis jų atsargos. Jei mano draugai skaito šį įrašą, žinokit, kad tokia dėžutė skanėstų mane visada pradžiugins per bet kokią šventę.

atsikandiirkaledos

atsikandiirkaledos

atsikandiirkaledos

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus