Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Fit Food

2016-05-19

fitfood

Iš tiesų, tai apie savo sulčių programą net neketinau pasakoti, bet pagalvojau, kad man pačiai būtų įdomu paskaityti kaip tokios dietos pasilaikyti sekėsi kitoms merginoms.

Pradėsiu nuo to, kad iškart užsisakiau 3 dienų eksperto programą. Klausit kodėl? O va todėl, kad išgerti visus šešis buteliukus gėrimų man pasirodė per daug (juk dar prisideda ir paprastas vanduo), keturis kažkaip mažoka, bijojau likti alkana. Reikėjo viduriuko.

Visi penki buteliukai sužymėti skaičiukais, ką ir po ko gerti. Mano asmeniniam skoniui pasirodė :)), kad dienos bėgyje kokteliai vis saldėja ir skanėja. Vieną dieną, pasportavusi, jaučiausi beveik kalta, kad vakarienei valgau ne varškę, o geriu kažkokį saldų riešutinį pieną.

Paprastai aš valgau tris kartus per dieną, todėl tie penki gėrimai, laiko prasme, man buvo šioks toks iššūkis. Vos spėju apsisukti, o jau žiūriu vakaras, nors šaldytuve stovi dar trys neišgerti kokteliai. Apie alkį ir kokio nors kramtomo maisto valgymą pradėdavau galvoti į dienos pabaigą, kol ruošdavau vyrui vakarienę. Bet tikrai nejaučiau tooookio didelio alkio, kad nesusilaikyčiau ir imčiau kažką kramsnoti iš šalies… :) Energijos visas tris dienas taip pat netrūko. Mintis, kad per dieną nesuvalgiau jokio torto, ar šiaip kokio šlamštuko, mane privertė jaustis labai šauniai.

Aš mielai kiekvieną savaitę, tris dienas iš eilės, praleisčiau gerdama vien tokius kokteilius. Ketvirtą dieną, kai mano sulčių programa baigės, man visai nesinorėjo jokio sotaus sunkaus sumuštinio - pradėjau nuo lėkštelės vaisių salotų. Dabar, aišku, kažkaip savaime grįžau prie savo įprastos mitybos ir nuodėmingų tortų pusryčiams (ups).

Dar labai noriu pabandyti Detox Box sulčių programą, o tada nuspręsti, kuri man labiau patinka. (Ar norėsit, kad papasakočiau ir apie Detox Box?)

Ai, vos nepamiršau! Jums, tikriausiai, aktualus klausimas yra svorio pokyčiai, gi beveik vasara. Paisvėriau PRIEŠ ir PO. Tai PO svėriau 500g mažiau. Paskutinėm dienom savo svorio nesekiau, bet manau, kad tas puskilogramis sugrįžo. Tai nežinau ar ši dieta yra tokia veiksminga, svorio metimo klausimu. Gi šitiek angliavandenių per dieną…

Visas Fit Food sulčių programas galite surasti čia.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus