Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

E.Mi manikiūras

2017-01-10

e.mi

E.MiLac priemones manikiūrui pradėjau naudoti dar prieš Kalėdas. Tuo metu, labai norėjau kuo greičiau pasidalinti savo atradimu, papasakoti, kad tai yra kažkas tobulo ir jau niekada mano manikiūro krepšelyje nebus jokių kitų priemonių.

Tai va, gerai, kad šiek tiek palaukiau ir susidariau aiškesnę nuomonę, nes ji truputį pasikeitė. Iš tobulybės viršukalnės niekas nenusirito į pačią apačią, tačiau tikrai suradau man nepatinkančių dalykų, kurie lėmė apsisprendimą naudoti ne vien E.Mi priemones. :)

Pirmas įspūdis buvo puikus. Nusilakavau nagus šviesia lengvute spalva. Lakas atrodė nuostabios konsistencijos, labai lygiai ir gražiai tepės, mano manikiūras, su naudojamu tos pačios firmos viršutiniu sluoksniu, gražiai spindėjo. Sutvarkyti neapsilaupę nagučiai išbuvo ilgiau, nei įprastai. Ką ir prižadėjo pati pakuotė, lakas tikrai suteikė gelinio manikiūro įspūdį. Tai ir viskas, pamaniau, ko daugiau reikia?

Kai nusilakavau nagus tamsesne spalva, supratau, kad norėčiau patogesnio teptuko. Pastarasis yra kirstas visiškai tiesiai, gana platus. Norėčiau, kad būtų bent šiek tiek suapvalintas. Nors aš manau, kad nagus, neapsiterliojus odelių, nusilakuoti man sekasi visai neblogai, su pastaruoju E.Mi laku tai padaryti buvo kur kas sunkiau.

Kai grįžau į savo normalų ritmą, tai yra - skalbinių lyginimas, grindų plovimas, bei kita namų ruoša, pastebėjau, jog lakas nėra toks jau visagalis ir atšoka ganėtinai greitai. Nagus lakuotis vis tiek tenka kas antrą, trečią dieną. Jei naudoju ir nagų lako pagrindą, ir viršutinį sluoksnį, tai nagučiai gavę šiek tiek drėgmės, apskritai ‘numeta’ nuo savęs visą laką. (Nors tai gana individualu, ne visų mūsų nagų lako plokštelės išskiria vienodai riebalo ir t.t. Aš kalbu apie savo patirtį)

DIDELIS DIDELIS pliusas, kuris lemia tai, jog ir vėliau tikrai pirksiu šias priemones - nerealiai trumpas lako džiuvimo laikas (bent jau naudojant top coat’ą, tai 100%). Lakus tikrai be jokios baimės galima naudoti skubant, neturint laiko, prieš einant miegoti… Nusilakuoji, palauki gal kokias penkias minutes, o tada pirmyn. Nei karto į nagus nėra atsispaudęs joks keistas raštas, nei karto nesu jų susigadinusi, net kai baiminausi, jog dar šiek tiek ankstoka po manikiūro kažkur kaišioti savo pirštelius… :)) Šitas, tai tiesiog VAU, VAU.

Kitas puikus dalykas yra, mano galva, labai racionali ir pagrįsta priemonių kaina (lakas kainuoja 6,00€), nes ji tikrai atitinka savo kokybę. Nagų lakas daug geresnis, nei visi tie Maximiniai BUK, bet ne ką prastesnis už likusius lakus, kurie kainuoja apie 10€.

Spalvų pasirinkimas yra viskas, ko man asmeniškai galėtų reikėti. Galite pačios pasižiūrėti čia.

Šį kartą aš jums rodau raudonų atspalvių lakus, o vėliau dar būtinai pademonstruosiu ir kitas turimas spalvas (kai kurios nuostabiossss!!!). Atleiskite už apačioje įkeltas buitines nuotraukas, bet pagalvojau… Na, matysite kokios tos spalvos realiai, dienos šviesoje, neliestos ir neredaguotos. :)

Ką dar iš širdies galėčiau jums parekomenduoti, tai jų kristalinę dildę, kuri mane stipriai nustebino savo aštrumu. Turėjau ir brangesnių dildžių, su kuriomis brūžindavau brūžindavau nagus, o nieko. Ši gali ir pirštą nunešti. :) Ir nepamirškit odelių aliejaus, maloniai kvepia, o kas svarbiausia, ne tai, kad greitai susigeria į odeles, tačiau atrodo, kad kaip tik labai ilgai išlieka užtepus, tarsi tas odeles užkonservuoja (bet be jokio nemaloniai lipnaus pojūčio), jos dar ilgai išlieka blizgančios. Kiek nagų odelių aliejų esu bandžiusi, šis tikrai paliko patį geriausią įspūdį.

O dabar pabandau trumpai apibendrinti:

  • sunku gražiai nusilakuoti nesusitepus odelių;

  • ne itin patvarus;

  • gera kaina;

  • labai greitai džiūna;

  • lygiai, be jokių dryžių, tepasi.

e.mi

e.mi

Raspberry Red #032

e.mi

Burgundy Wine #027

e.mi

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus