Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Prancūziškas manikiūras

2016-06-02

manikiuras

Kokį manikiūrą mėgstate labiausiai? Savo nagus tvarkotės pačios, ar einate pas specialistę?

Aš dažniausiai renkuosi neutralių spalvų, super paprastą manikiūrą, kad nerėžtų akiu, o jei netyčia nagų lakas apsigadintų, gal niekas ir nepastebėtų iki tol, kol grįšiu ir galėsiu susitvarkyti. Švelnia spalva nagus man yra lengviau ir lakuoti, ir nusivalyti. Nesijaučiu kvailai, tinka prie bet kokios aprangos.

Jei nagus nusilakuoju ryškia spalva, paskutiniu metu, būnu kaip nesava, kažkaip nejauku. Lyg mane būtų kas nors įmetęs į paauglystės metus, kai norėjosi žaismingo įvaizdžio - kažko tarp vaikystės ir jau suaugusio žmogaus gyvenimo. Tokiu atveju, grįžtu namo ir ieškau švelnaus atspalvio lako. Jaučiu, kad pas mane greitai liks vien pastelinės spalvos buteliukai, net ir pedikiūrui.

Kalbant apie manikiūrą pas specialistę, yra toks dalykėlis… Stengiuosi pasinaudoti proga ir prašau prancūziško manikiūro. Beveik visada! Tikriausiai, gana lengva atspėti kodėl. Pati užtrukčiau daug ilgiau, o ir nesigautų taip gražiai. Aš ne manikiūristė, leiskim bent kartais darbą padaryti jį išmanantiems žmonėms. :))

Kuo toliau, tuo labiau ‘atšoka’ noras manikiūrą atlikti sau pačiai. Taip malonu, kai yra vieta, kur gali atsipalaiduoti prie kavos puodelio, o tada iškeliauti su tobulai sutvarkytais nagais (ir odelėmis, kas man didžiausias vargas!).

Aš labai nemėgstu visų tų prabangių salonų, kur tave pasitinka darbuotojai, kurie save laiko vos ne Dievais visažiniais, susireikšminę iki tiek, lyg būtų dideli verslininkai, kuriems priklausytų pats salonas. Čia kaip su drauge juokavom - įžengi į brangesnę parduotuvę ir jautiesi, kaip pardavėjos svetainėje, kuri tave varsto akimis, lyg būtum pas ją atėjusi nekviesta ir dar nenusiavusi nešvarių batų.

Pas neprofesionaliai dirbančias merginas taip pat vaikščioti po namus per daug nesinori. Būtų gerai, kad bent jau higienos pasą turėtų…

Džiaugiuosi, kad atradau vietą, kur jaučiuosi laisvai. Pradėjau lankytis Unlimited nagų studijoje, o ten mane pasitinka super paprastas, malonių moterų, kolektyvas. Salonas įsikūręs senamiestyje, todėl, tikiu, daug kam labai patogioje vietoje.

Labiausiai mane sudomino ir pradžiugino, kad pas juos galima įsigyti abonementą ir vaikščioti taip dažnai, kaip norisi, kad nagučiai visada būtų sutvarkyti ir gražūs. Apie tai papasakosiu atskirame įraše. Ir parodysiu dar vieną, apsilankymo nagų studijoje, rezultatą.

Tarp kitko, ten lankosi ir blogerė iš ojeinoriudar.lt. Paprašykit, gal ir ji papasakos apie savo patirtį. Labai tikiu, kad taip ir bus. :) Linkėjimai Patricijai.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus